Andrzej Fonfara komentuje nadchodzącą walkę z Marcinem Najmanem

0
Instagram Andrzej Fonfara

Instagram Andrzej Fonfara

Kilka dni temu otrzymaliśmy zapowiedź walki z udziałem Andrzeja Fonfary oraz zawodnika, który nie potrafi zejść ze sceny, a mowa o Marcinie Najmanie.

Wspomniana dwójka zmierzy się ze sobą podczas wydarzenia organizowanego przez federację Clout MMA.

Pochodzący z Częstochowy pięściarz udzielił wywiadu dla Przeglądu Sportowego, w którym wypowiedział się na temat nadchodzącej konfrontacji z ”El Testosteronem”.

Marcin Najman przed walką z Andrzejem Fonfarą.

Byłem uczestnikiem “Hejt Parku”, który prowadził Mateusz Borek. W pewnym momencie do “Kanału Burzowego” zadzwonił Andrzej Fonfajans i zaczął mi ubliżać. W tym wszystkim dokonał takiej dosyć zaskakującej rzeczy, ponieważ jako pierwszy polski bokser dokonał coming outu. Chcę wam powiedzieć, że nigdy w życiu nie widziałem tego człowieka na własne oczy, nigdy w życiu z nim nie rozmawiałem, nigdy w życiu nie powiedziałem czegoś złego w jego kierunku.

Andrzej Fonfara o starciu z Najmanem.

Jakieś tam ryzyko jest. On też ma ręce i nogi, swoją wagę, bije ciosy. Mimo wszystko myślę, że nie będę miał większego problemu, żeby go pokonać. Teraz trzeba wyjść, pokazać mu, gdzie jego miejsce i jechać na wakacje. Pojawiła się naprawdę bardzo dobra propozycja. Rzuciłem swoją ofertę i się przyjęła, więc walczymy. Kilka złotych się przyda, a że przy okazji mamy sobie coś do wyjaśnienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *