BORYS MAŃKOWSKI KONTUZJOWANY! Nabawił się kontuzji ręki w nietypowy spośob…

0

Borys Mańkowski, czyli niepodważalna legenda federacji KSW podczas ostatniej gali XTB KSW 83: Colloseum opuścił Stadion Narodowy z kontuzją, mimo tego, że nawet nie walczył

Borys Mańkowski nie ma ostatnimi czasy dobrego. Ostatnie 3 walki kończyły się dla niego porażkami. Przegrywał on dwukrotnie przez decyzję w walce z Marianem Ziółkowskim oraz Danielem Torresem, a ostatnią walkę przegrał przez brutalny nokaut latającym kolanem w walce z Valeriu Mirceą.

Tym razem “Tasmański Diabeł” musiał opuścić Stadion Narodowy w Warszawie ze złamaną ręką. Mańkowski podczas wywiadu podsumował to krótko i zwięźle, mówiąc:

“No więc wyobraźcie sobie tę masakrę, nie… Pojechałem oglądać galę na Narodowym. Szybko pobiegłem pomóc się rozgrzać Romkowi Szymańskiemu, ch**owo upadłem i złamałem sobie rękę.”

Borys Mańkowski miał już okazję walczyć na PGE Narodowym podczas gali KSW 39: Colloseum, gdzie zawalczył z legendarnym Mamedem Khalidovem, ale niestety tą walkę też przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Ostatnie miesiące są zdecydowanie niełatwe dla Borysa jako zawodnika MMA, więc jedyne co możemy zrobić to życzyć zdrowia i powodzenia. TRZYMAJ SIĘ, BORYS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *