Camila Curutchet (“La Curu”) rywalką Magdaleny Czaban na CAVEMMA 4: Blood Circle?

0

Podczas panelu studio poprzedzającego galę CAVEMMA 3 – Rave in the Cave poznaliśmy zawodniczkę, która oficjalnie podpisała kontrakt ze wspomnianą organizacją MMA.

Magdalena Czaban ma niesamowity rekord w amatorskim MMA, więc kolejnym krokiem w jej karierze było przejście na zawodowstwo. Oprócz licznie zdobytych medali na Mistrzostwach Polski MMA, godnie reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Świata. Dzięki temu zyskała miano jednej z najlepiej rokujących zawodniczek MMA.

Magda regularnie trenuje w krakowskiej akademii MMA, której założycielem jest Bartosz Kowal. Tego chłopaka mogliśmy zobaczyć na gali Rave in the Cave, gdzie musiał uznać wyższość swojego przeciwnika przegrywając z nim przez nokaut.

Magda podpisała kontrakt z CAVEMMA, który umożliwi jej rywalizację nie tylko we śląskiej federacji MMA, ale i na całym świecie. Jest to doskonały ruch ze strony zarówno zawodniczki, jak i organizacji.

Jako mwmma.pl dowiedzieliśmy się, że Magda zawalczy na nadchodzącej gali CAVEMMA 4: Blood Circle, a jej rywalką prawdopodobnie będzie urodzona 16 stycznia 1996 roku, pochodząca z Argentyny, Camila Curutchet (“La Curu”).

Camila pierwszy zawodowy pojedynek stoczyła 9 września 2023 roku. W debiucie pokonała Marinę Salemę przez TKO. Miesiąc później musiała uznać wyższość Katheriny Masnilli na gali SCL 1 – Sarandon Championship League, więc jej rekord to 1 wygrana i 1 porażka.

Czy Magda poradzi sobie w starciu z zawodniczką z Argentyny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *