Co działo się podczas poprzednich edycji wydarzeń CAVEMMA?

0
https://www.facebook.com/cavemmapl

https://www.facebook.com/cavemmapl

CAVEMMA 4 nadchodzi wielkimi krokami…

A tymczasem trochę statystyki z dotychczasowych wydarzeń. W ciągu trzech edycji do klatki CAVEMMA wkroczyło 53 fighterów reprezentujących 6 państw. Stoczyli oni walki w formułach: MMA, BOKS, CAVE RULES.

Federacja miała zaszczyt gościć zawodników toczących swoje walki dla największych organizacji takich jak: KSW, FEN, Babilon, UFC, Ares czy Bellator. Dzięki możliwości pokazania się na ubitej ziemi w jaskini MMA, wielu z “naszych” fighterów trafiło również do KSW, FEN, BABILON i kilku innych organizacji.

Pojedynki na eventach od pierwszej edycji są rozstrzygane przez najlepszych sędziów klasy światowej pod wodzą Tomasza Brondera.

Zaczynając pierwszą edycję nawet nie śmialiśmy przypuszczać, że tak szybko zyskamy Waszą sympatię. Pierwszą edycję transmitowalismy dla 17tys widzów na platformie YT. Drugą edycję zobaczyło już ponad 76tys widzów.

Trzecia edycja we wrześniu tego roku, dzięki współpracy z TVPSport (strona internetowa, aplikacja, oraz trzy retransmisje na antenie) zanotowała rekordową oglądalność która łącznie przekroczyła 100tys.

W nadchodzącym roku 2024 czekają jeszcze większe atrakcje. Spodziewajcie się walk o pasy mistrzowskie CAVEMMA w co najmniej dwóch kategoriach wagowych, ogłoszeń elektryzujących nazwisk, jeszcze szerszej dostępności naszych gal, oraz ich większej powtarzalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *