Ewelina Woźniak zadowolona z debiutu w KSW

0
https://www.facebook.com/ewelinawozniakmma

https://www.facebook.com/ewelinawozniakmma

W pojedynku pań doszło do debiutu w okrągłej klatce Eweliny Woźniak, czołowej polskiej zawodniczki wagi słomkowej. W organizacji KSW przywitała ją pochodząca z Bułgarii Alexandra Toncheva.

Ewelina Woźniak od początku mocno ruszyła na rywalkę z ciosami i kopnięciami. Bułgarka kontrowała potężnymi prawymi. Polka jednak nie odpuszczała, cały czas wywierała presję, a w końcu obaliła, zdobyła dosiad i rozbijała zakrwawioną przeciwniczkę ciosami. Bułgarka powróciła jednak na nogi, ale tylko na chwilę. Woźniak obaliła i ponownie ruszyła z ciosami.

Drugą odsłonę walki Polka ponownie rozpoczęła od mocnych kopnięć i ciosów. Obaliła też, ale starcie szybko wróciło do stójki. Toncheva zaatakowała, jednak Polak ponownie przeniosła walkę na matę, złapała rywalkę w trójkąt nogami i wygrała przez poddanie.

Wynik: Ewelina Woźniak pokonała Alexandrę Tonchevę przez poddanie (trójkąt), 1:56, runda 2.

Doświadczona zawodniczka z Polski za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentowała debiut w klatce KSW.

– Od walki minął już ponad tydzień. Moja dłoń na szczęście nie jest złamana a tylko zbita, co mnie niezmiernie cieszy. Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości i gratulacje. Jesteście Kochani 🥰 Pozdrawiam i przesyłam pozdrowienia prosto z gorącej Tajlandii! 🌴

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *