https://www.facebook.com/cavemmapl

https://www.facebook.com/cavemmapl

Małgorzata (Gosia) Tkocz to wielokrotna mistrzyni Polski w MMA. Na amatorskiej scenie zdobyła wszystko, co było możliwe, a ostatnie zawody MMA Polska z jej udziałem zakończyły się zwycięstwem. Dla Gosi była to gorzko-słodka chwila, ponieważ z jednej strony zwycięstwo (kolejny medal do kolekcji), ale z drugiej strony ostatni amatorski występ.

Zwyciężczyni piątej edycji Mistrzostw Polski MMA na początku lipca zadebiutowała w federacji Cage Warriors. Dla Polki był to również debiut w zawodowym MMA, więc fani zgromadzeni na evencie w Cardiff otrzymali niesamowitą dawkę sportowej rywalizacji.

Stephanie Evans okazała się lepsza w starciu z Polką, co możecie obejrzeć na poniżej zamieszczonym materiale wideo.

🔥I Kobieca dywizja CAVEMMA ponownie się wzmacnia!

🇵🇱I Małgorzata Tkocz to utalentowana zawodniczka ze Śląska, która już przed swoim debiutem została zauważona przez tak dużą organizację jak Cage Warriors tam też stoczyła swój pierwszy zawodowy pojedynek. Fighterka po tym pojedynku jest podwójnie zmotywowana aby zaliczyć pierwsze zawodowe zwycięstwo w swojej zawodowej karierze.

🇭🇷I Plany zawodniczki z Polski będzie chciała pokrzyżować Antonija Šibić, która w swoim debiucie zwyciężyła na gali FNC Armagedon 4. Zawodniczka Trojan Free Fighters liczy na kolejny dobry krok na swojej drodze.

✍️I Obie zawodniczki zmieniają kategorie wagowe, a walka została zakontraktowana w limicie do 61kg.

Transmisja live w MEGOGO

Bilety dostępne na KupBilecik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *