FOT: Instagram Wicked.mma

Były mistrz UFC po spektakularnym zwycięstwie z Aleksandarem Rakiciem na UFC 300 chce odzyskać swój utracony tytuł.

Aktualny mistrz, czyli “Poatan” na tej samej gali brutalnie znokautował Jamahala Hilla w pierwszej odsłonie. Prochazka miał już przyjemność dzielić oktagon z Brazylijczykiem i nie skończyło się to dla niego dobrze. Reprezentant Czech poległ przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

Jiri w rozmowie z MMA Hour oznajmił, że pragnie rewanżu i chce wrócić tak szybko, jak to możliwe:

“Chciałbym zawalczyć o tytuł. Szczególnie po decyzji w Nowym Jorku. Obecnie cieszę się jedynie sobotnią wygraną. Wydaje mi się, że to, co teraz pokazałem, czyli sporo wymian ciosów, może nie być najmądrzejsze w walce z Pereirą, ale ludzie muszą zrozumieć, że potrafię się dostosować pod konkretnego rywala.  Chcę wrócić tak szybko, jak to możliwe. Jeśli to byłaby walka o pas z Alexem, jestem otwarty na galę w Brazylii za dwa tygodnie. Jeżeli będzie inna data, to też zobaczymy”.

Rewanż Prochazki z Pereirą na numerowanej gali UFC 301 w Rio De Janeiro w tym momencie wydaje się być niemożliwym do zrealizowania, ale jeżeli panowie dalej będą wygrywać swoje pojedynki w tak efektownym stylu, to finalizacje takiego starcia będzie nieunikniona.

Źródło: InTheCage, MMA Fighting

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *