FOT: Instagram Jorge Masvidal

Amerykanin ogłosił wznowienie kariery i już 1 czerwca zmierzy się z Natem Diazem w walce bokserskiej. Jorge przekonuje fanów, że w przyszłości zobaczą go jeszcze w oktagonie Ultimate Fighting Championship.

“Gamebred” w rozmowie z MMA Junkie podkreślił, że jego powrót do największej amerykańskiej organizacji jest nieunikniony:

“W przyszłości z chęcią zmierzyłbym się z Loganem Paulem, przestawiłbym mu twarz. Jest dobrym zawodnikiem, bokserem jak na influencera. Dobrze radził sobie z Floydem Mayweatherem Jr., ale myślę, że mógłbym go znokautować. Mógłbym z nim zawalczyć, później może właśnie z Mayweatherem, może z Mannym Paquiao. Z nimi chciałbym się zmierzyć. Na pewno też wrócę do oktagonu UFC, aby zdobyć wygraną dla mojego miasta, dla mojej rodziny, dla moich dzieci i wszystkich, którzy we mnie wierzą. Muszę wrócić do UFC, muszę to zrobić”.

Masvidal (35-17) w kwietniu 2023 roku zakończył sportową karierę po porażce z rąk Gilberta Burnsa. 39-latek aktualnie posiada serię czterech przegranych z rzędu w zawodowym MMA. Reprezentant American Top Team to absolutna legenda amerykańskiej sceny, który ma na koncie, aż 52 stoczone pojedynki. Jorge może się popisać najszybszym nokautem w historii UFC, kiedy to znokautował latającym kolanem Bena Askrena po upływie piątej sekundy walki.

Źródło: MMA Junkie, MMARocks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *