Kacper Koziorzębski zwyciężył z Viktorem Červinským

0
https://www.kswmma.com/news/4968

https://www.kswmma.com/news/4968

Dający efektowne walki Kacper Koziorzębski zmierzył się z debiutującym w okrągłej klatce, niepokonanym Czechem Viktorem Červinským.

Polak rozpoczął od niskich kopnięć na wykroczną nogę rywala. Czech odpowiadał akcjami stójkowymi. Panowie wchodzili w coraz ciekawsze wymiany, ale w pewnej chwili Polak złapał przeciwnika i obalił. Gdy walka wróciła do stójki, to Victor próbował przenieść ją na matę. W ostatniej minucie panowie znowu poszli na wymiany, a Czech bezskutecznie szukał też parteru.

W drugiej odsłonie panowie znowu pokazali efektowne wymiany w stójce. Polak dwa razy obalił i przy drugim podejściu utrzymał dłużej rywala na macie. Ostatecznie jednak walka wróciła do stójki, w której Czech dobrze trafiła Polaka i wywierał na nim presję, a Koziorzębski odpowiadał ciosami i kopnięciami.

Trzecia runda wyglądała podobnie do poprzednich. Były więc mocne wymiany w stójce. Polak również obalał, ale większa część pojedynku toczyła się w wymianach kickboxerskich. Ostatecznie sędziowie zwycięzcą wskazali Kacpra Koziorzębskiego.

Wynik: Kacper Koziorzębski pokonał Victora Červinskýego przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *