Kamil Minda: Jestem przekonany, że pokonam De Friesa

0

Doświadczony zawodnik MMA, Kamil Minda niespodziewanie pojawił się na wydarzeniu “Najman Show”, którego gospodarzem był Marcin Najman.

38-latek ma na swoim koncie wiele świetnych pojedynków, więc może pochwalić się rekordem 8-4-0 w zawodowym MMA.

Kamil w rozmowie dla “Za Ciosem” wypowiedział się na temat Najman Show, chęci zdobycia mistrzostwa KSW oraz freak fightach.

Najman Show

  • Coś nowego, coś fajnego z humorem. Bardzo mi się podoba i dlatego wszystkich zapraszam do oglądania takich eventów i z humorem do nich podejść.

Mistrzostwo KSW

  • KSW się boi takiej konfrontacji z De Friesem. Wydaje mi się, że nie zaryzykowali by. Ja jestem przekonany, że pokonam De Friesa, pokonam każdego, a teraz zadam Tobie pytanie. Nie widząc mnie, nie wyglądam na takiego dużego? Łapa siedzi, 40 i pół centymetra. Raz w tygodniu siłka wjeżdza. Każdego biję w pierwszej rundzie, więc niech dadzą mi króla.

Freak Fighty

  • Na konferencjach działo by się, ale wiesz. Wszyscy się mnie boją, więc co ja mam zrobić. Straszą straszą w internecie, ale tak naprawdę to tylko straszenia w internecie. Jeśli ktoś jest z ulicy i jest sztywnym chłopakiem to się bije w MMA, albo sobie wybiera słabych zawodników i bije rekordy mówiąc, że jest ambitnym zawodnikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *