Kamil Wojciechowski zawodnikiem organizacji OKTAGON MMA

0
https://www.facebook.com/wrestlingowsky

https://www.facebook.com/wrestlingowsky

Organizacja OKTAGON MMA odsłoniła część nazwisk kwietniowej gali z numerem 56 w angielskim Birmingham.

Na tej liście znalazło się nazwisko byłego pretendenta do pasa kategorii średniej FEN Kamila Wojciechowskiego 🇵🇱 (8-1). Polak zmierzy się z reprezentującym gospodarzy Mickiem Stantonem 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (12-8). Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej.

Dla Wojciechowskiego będzie to 2 pojedynek poza granicami Polski. Po debiucie w zawodowym MMA na Słowacji i pokonaniu Dušana Glezgo 🇨🇿 (2-10), kolejne pojedynki toczył już w Polsce, a najdłużej zakotwiczył w organizacji FEN. Stoczył tam 5 pojedynków, wygrywając 4 z nich. W ostatniej walce podczas FEN 46 zawalczył o pas kategorii średniej z Piotrem Kuberskim 🇵🇱 (13-1), przegrał jednak przez ciężkie KO w rundzie 1. Na 8 wygranych Kamil 5-krotnie nokautował swoich rywali. W przeszłości toczył On także pojedynek w federacji Seaside BattleS MMA .

Jego rywalem będzie były mistrz organizacji Cage Warriors Mick Stanton 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 (12-8), który dla CW stoczył łącznie 15 pojedynków. 37-latek swój ostatni pojedynek stoczył w listopadzie 2023 roku, ulegając po 5 rundach pojedynku Dario Bellandiniemu 🇮🇹 (7-1), w wyniku czego stracił pas. Doświadczony Anglik oprócz angielskiej organizacji zawalczył także w PFL, gdzie uległ przez poddanie w rundzie 1 Marcinowi Wójcikowi 🇵🇱 (19-8). Stanton na 12 wygranych 5-krotnie nokautował oraz 6 razy zwyciężał przez decyzję.

Po więcej informacji zapraszamy na zaprzyjaźnioną stronę MMA Top News.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *