Kuyavian Cage [06.07.24 r.] Powrót Ważki G21 i lokalni bohaterowie w akcji!

0
Kuyavian Cage - https://www.facebook.com/profile.php?id=61551715026896

Kuyavian Cage - https://www.facebook.com/profile.php?id=61551715026896

Podczas lipcowej gali nie może zabraknąć fighterów dobrze znanych lokalnej społeczności. Wśród nich jest wieloletni trener, propagator sportu na Kujawach Michał Hodyniak.

Założyciel klubu ODYN ze sportami walki związany jest od 30 lat! Niemniej jak sam wspomina, nie brakuje mu chęci do treningów, a w klatce pozostawi kawał sportowego charakteru:

– Czuję się świetnie! Występ przed własną publicznością napędza mnie do działania. Czeka mnie ogromne wyzwanie, ale zapewniam, że dam z siebie wszystko – wskazuje Hodyniak.

– Bądźcie tam ze mną, wspierajcie zawodników, bo doping będzie nam potrzebny! – apeluje fighter z Inowrocławia.

Ponadto w klatce dojdzie do bokserskiej konfrontacji dwóch przedstawicieli jednego tego samego miasta. Jeden z organizatorów gali – Marcel Huzarski podejmie kontrowersyjnego rapera Ważkę G21, czyli Damiana Kubiszewskiego.

Dla Huzarskiego będzie to debiutancki występ na gali sportów walki, wyjątkowy tym bardziej, że przed inowrocławską publiką. Dotychczas trenował w niemieckim klubie Victoria Lauenau. Znany jest także z działalności społecznej i pracy na rzecz dzieci chorych na autyzm – twórca zbiórek na rzecz chorych i autor bloga “Tata vs autyzm”.

Z kolei Kubiszewskiego nie trzeba przedstawiać fanom starego, dobrego rapu. W przeszłości Ważka G21 zasłynął hitem “Życie ostre jak maczeta”, a także ze wspólnych kawałków tworzonych z gwiazdami muzyki, takimi jak Popek, Kubix czy Pomidor.

Skąd pomysł na zakontraktowanie Kubiszewskiego?

– Udział Damiana na gali Kuyavian Cage to inicjatywa, która wyszła od ludzi z tego miasta. Wielu z nich chciało zobaczyć Ważkę w akcji. Wsłuchujemy się w głosy mieszkańców, fanów, stąd Ważka otrzyma szansę walki – informują włodarze.

Gala Kuyavian Cage odbędzie się 6 lipca w inowrocławskiej hali widowiskowo-sportowej. Zaplanowano dziesięć pojedynków w formułach: boks, K-1 oraz MMA. Niebawem rusza sprzedaż biletów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *