Mike Tyson chce wspomóc przygotowania Francisa Ngannou przed walką z Tysonem Furym 

0

FOT: Instagram Mike Tyson

Prawdziwa legenda boksu, Mike Tyson jest skłonny wesprzeć byłego mistrza wagi ciężkiej przed pojedynkiem z aktualnie największą gwiazdą boksu Tysonem Furym. 

Kameruńczyk 28 października w Riyadh w Arabii Saudyjskiej stanie przed życiową szansą. Zadebiutuję w ringu bokserskim w starciu z “Gypsy Kingiem”. Francis w rozmowie z TMZ Sports uchylił rąbka tajemnicy na temat swoich przygotowań do starcia z Brytyjczykiem. 

Myślę, że porada albo treningi z Mikiem Tysonem byłyby dobre. Może zasięgnę też porady Lennoxa Lewisa, to byłoby fajne. Kocham jego styl boksu, bardzo podstawowy, ale efektywny. Jeden, dwa ciosy. Klasyczny, ale bardzo dobry. Kocham taki styl, jestem fanem. Tak, na pewno się do nich zgłoszę. 

Amerykański pięściarz w rozmowie z ESNews odpowiedział i przystał na prośby “Predatora”

-Tak, chciałbym zrobić coś takiego, to byłoby fajne, naprawdę byłbym chętny. Myślę, że wszystko jest możliwe, on ma bardzo mocny cios. 

Były mistrz UFC swoje przygotowania rozpocznie w Las Vegas, ale nie ukazał jeszcze składu trenerskiego. Ngannou zdobył pas mistrzowski UFC 27 marca 2021 roku udanie rewanżując się byłemu mistrzowi tej dywizji Stipe Miocicowi. Teraz Kameruńczyk zawalczy z Anglikiem w formule bokserskiej i zarobi za to wielokrotność sumy wypłat za walki w Ultimate Fighting Championship.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *