Miłosz Kruk z szansą na wywalczenie tytułu najmłodszego mistrza w historii TFL!

0
https://www.facebook.com/THUNDERSTRIKEFIGHT

https://www.facebook.com/THUNDERSTRIKEFIGHT

Niepokonany w organizacji TFL, Miłosz Kruk, już 24 lutego w Kraśniku, stanie przed życiową szansą wywalczenia pasa mistrzowskiego TFL w kategorii do 66 kg.

Dla pochodzącego ze Skarżyska – Kamiennej reprezentanta @nemesisproteam_pl Warszawa, będzie to piąta walka pod egidą Thunderstrike Fight League. Do tej pory podopieczny trenera @krzysiek.gutowski może pochwalić się, dwoma zwycięstwami w TFL w formule semi-pro, oraz dwoma zawodowymi wygranymi w MMA.

Ponadto dziewiętnastoletni prospekt, 15 kwietnia w Liverpoolu po fenomenalnej walce, wywalczył amatorski pas mistrzowski angielskiej organizacji KINGDOMCOMBAT .

„ Miłosz to młody utalentowany zawodnik z dużymi sportowymi aspiracjami. Jego marzeniem jest zostanie najmłodszym mistrzem TFL w historii organizacji. Chce napisać swoją historię oraz nowy rozdział w naszej federacji. Chce przejąć stery Michała Oleksiejczuka i trafić do najlepszej ligi na świecie. Walka o pas mistrzowski TFL na początku kariery to nagroda federacji za upór i zaangażowanie w dążeniu do celu. Mogę zagwarantować, że drugi pretendent do tytułu będzie najtrudniejszym sprawdzianem w karierze Miłosza a poziom sportowy będzie na bardzo wysokim poziomie. Szanse dla obydwu obstawiam 50/50”. – mówi promotor TFL @sarna.tfl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *