Mistrz organizacji Babilon MMA zawalczy na Strife Tube 3 – Garść informacji o wydarzeniu

0
https://www.facebook.com/strifemma

https://www.facebook.com/strifemma

Federacja Strife za pośrednictwem mediów społecznościowych ujawniła nazwiska uczestników nadchodzącego show.

Na gali Strife Tube 3 zobaczycie oczywiście  lokalnych bohaterów, reprezentantów Radomia i okolic, którzy kolejny raz zostawią hektolitry potu w klatce, by podbić serca kibiców. Nowe twarze, nowe umiejętności, ale także postacie, które już wcześniej dostarczały Wam niezapomnianych chwil na poprzednich galach Strife.

W głównej walce wieczoru w klatce zawita Tymoteusz Łopaczyk, mistrz organizacji Babilon MMA. Młody zawodnik z ogromnym potencjałem sportowym, nokautującym ciosem i ogromnym serem do walki. Przygotujcie się na mocny sportowy spektakl!

Wydarzenie to nie tylko sportowe widowisko, ale także okazja do spotkania się z pasjonatami i wspólnego świętowania piękna walki. Radom znany jest ze swojej niesamowitej publiczności. Dołącz do niej i poczuj pełnie emocji.

Nie zwlekajcie! Bilety są już dostępne, a miejsca limitowane. Do zobaczenia na Strife Tube 3 – tam, gdzie rodzą się legendy!

Wracamy do Radomia, po dużym sukcesie gali  Strife Tube 2 postanowiliśmy kolejny raz zapewnić niesamowite emocje kibicom w Radomiu. Zapraszamy na Strife Tube 3 już 16 lutego 2024 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *