Mistrzostwa MMA odbędą się w Puławach. Ruszyły zapisy!

0
MMA Polska

MMA Polska

Już 9 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 10. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Puławach.

Dziesiąte wydarzenie z cyklu Mistrzostw MMA Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się w hali sportowej Grupa Azoty Arena w Puławach, przy ul. Lubelskiej 59. Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi w historii zawita ze swoim wydarzeniem do tego miasta. Ostatnie zawody w tym miejscu rozegrane zostały 11 czerwca 2022 roku. 10. Mistrzostwa MMA będą pierwszym z czterech turniejów zaplanowanych na rok 2024.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w zawodach mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia poprzez formularz zgłoszeniowy: https://mmapolska.org/zawody.php

Data zakończenia zapisów: 28.02.2024

Opłata startowa: I termin do 18.02.2024 – 120 zł

II termin od 19.02.2023 do 28.02.2024 – 150 zł

Ważne: Jeśli opłata startowa nie zostanie zaksięgowana do godziny 23:59:59 dnia 29.11.2023 – zgłoszenie jest nieważne. Limit opłaconych zgłoszeń wynosi 750.

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody”

Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki. W zawodach mogą brać udział seniorzy, juniorzy i kadeci.

Partnerem turnieju są: Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Puławy, Urząd Miasta Puławy i Stowarzyszeniem Sportowe Puławy.

Sponsorami zawodów MMA Polska są: Polska Spółka Gazownictwa, Lexus Warszawa Wola, Pitbull West Coast, Studio.306, Overlord Fightgear i Mondolab.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich. Stowarzyszenie MMA Polska jest też członkiem zwyczajnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

WWW: https://mmapolska.org
Facebook: https://www.facebook.com/MMAPolskaStowarzyszenie
Instagram: https://www.instagram.com/mmapolska_org/
Twitter: https://twitter.com/MMAPolska_Org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *