Mocne starcie dodane do karty walk gali KSW 95!

0

Igor Michaliszyn powraca do klatki KSW i przywita w niej Briana Hooia!

Elektryzujący bój na szczycie dywizji półśredniej zasili kartę walk gali KSW 95. Już 7 czerwca do okrągłej klatki powróci numer trzy rankingu KSW w kategorii półśredniej, Igor Michaliszyn (10-2), aby skrzyżować rękawice z numerem pięć tego zestawienia, Brianem Hooiem (19-10). Do potyczki dojdzie na obiekcie hali widowiskowo-sportowej “Urania” w OlsztynieStarcie odbędzie się w limicie kategorii do 77 kilogramów. Natomiast transmisję na żywo z wydarzenia będzie można obejrzeć na platformie internetowej Viaplay 👀🔥🚀.

Igor Michaliszyn to uznany, perspektywiczny i przekrojowy zawodnik mieszanych sztuk walki. 27-latek udanie zadebiutował w polskiej federacji na gali KSW 67 i pokonał przez TKO Idrisa Amizhaeva już w pierwszej odsłonie boju. W drugiej potyczce na ubiegłorocznym wydarzeniu XTB KSW 81, zmierzył się z Krystianem Bielskim, którego zdominował i ostatecznie rozbił w drugiej rundzie łokciami z krucyfiksu. Reprezentant Silesian Cage Club często wypadał z ogłoszonych zestawień, ponieważ boryka się z różnymi kontuzjami, przez co nie może regularnie bić się w oktagonie. Polak jest obecnie na fali pięciu zwycięstw z rzędu. W profesjonalnym MMA rywalizuje od 2015 roku. Do dnia dzisiejszego zawalczył dwunastokrotnie, gdzie dziesięć walk wygrał, a dwie przegrał.

Brian Hooi jest twardym, a także widowiskowo walczącym stójkowiczem, który słynie z toczenia brutalnych bojów w walkach na gołe pięści, m.in. dla organizacji King Of The Streets. Holender jest dobrze kojarzony w Polsce i ma za sobą cztery starcia w okrągłej klatce europejskiego giganta i przeplata w niej zwycięstwa z porażkami. W oktagonie polskiej federacji, “HOOIBOOI” po efektownych bojach zwyciężył z kolejno: Michałem Pietrzakiem, a także z Jivko Stoimenovem, jednak był zmuszony uznać wyższość rywali kolejno takich jak: Artur Szczepaniak oraz ostatnio Andrzej Grzebyk. 29-latek w zawodowym MMA zadebiutował w 2013 roku. Do tej pory zawalczył dwadzieścia dziewięć razy, z czego dziewiętnastokrotnie mógł cieszyć się ze zwycięstwa, natomiast dziesięć razy wychodził z klatki jako przegrany. Starcie z Igorem Michaliszynem będzie dla niego jubileuszową, trzydziestą wojną w formule mieszanych sztuk walki.

AKTUALNA KARTA WALK GALI KSW 95:

Walka wieczoru | Main Event

Walka o pas mistrzowski wagi koguciej KSW | KSW Bantamweight Championship Bout

61,2 kg/135 lb: Jakub Wikłacz #C (15-3-2) vs. Sebastian Przybysz #1 (12-3-1)

Karta główna | Main Card

70,3 kg/155 lb: Roman Szymański #6 (17-8) vs. Marcin Held #7 (28-10)

77,1 kg/170 lb: Igor Michaliszyn #3 (10-2) vs. Brian Hooi #5 (19-10)

77,1 kg/170 lb: Adrian Zieliński (24-13) vs. TBA

61,2 kg/135 lb: Patryk Surdyn #8 (7-4) vs. Shamad Erzanukaev (2-0)

83,9 kg/185 lb: Krystian Bielski (9-6) vs. TBA

WWW: http://www.kswmma.com
Facebook: http://www.facebook.com/konfrontacja
KSW Live Stream: http://www.kswtv.com
Youtube: http://www.youtube.com/ksw
Twitter: http://twitter.com/KSW_MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *