Nate Diaz przegrał w pojedynku bokserskim z Jakiem Paulem  

0

FOT: Instagram Jake Paul

Jake Paul po emocjonującym pojedynku wygrał z weteranem UFC- Natem Diazem jednogłośną decyzją sędziów. Starcie w American Airlines Center w Dallas było główną walką wieczoru. 

Jake od początku pojedynku przeszedł do ofensywy i zasypał 38-latka serią uderzeń. Nate przetrzymał szarżę przeciwnika i dotrwał do końca pierwszej rundy. Ciosy Paula ważyły zdecydowanie więcej i w piątej rundzie udało mu się posłać na deski zawodnika ze Stockton. Weteran UFC miał problem przebić się przez defensywę 26-latka, ale końcówka walki należała do niego przez ciągłe wywieranie presji. Amerykański youtuber był skuteczniejszy na przestrzeni trwania całego pojedynku i triumfował na kartach punktowych. “The Problem Child” powrócił na zwycięską ścieżkę po ostatniej porażce z Tommem Furym. W przeszłości również udało mu się pokonać byłych zawodników UFC, czyli Bena Askrena, Tyrona Woodleya oraz Andersona Silvę

Dla Nate’a Diaza (21-13 MMA) był to debiut w formule bokserskiej. Wcześniej Amerykanin poddał w walce wieczoru Tony’ego Fergusona na UFC 279, a w całej swojej karierze pokonywał takich rywali jak m.in. Anthony Pettis czy Conor McGregor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *