PIERWSZY ZAWODNIK OFICJALNIE WPROWADZONY DO GALERII SŁAW FEDERACJI KSW! Piękne sceny na Stadionie Narodowym

0

Łukasz “Juras” Jurkowski jest bezapelacyjnie jedną z największych legend polskiej sceny MMA, a szczególnie znany jest jego głos, który towarzyszy nam przy galach UFC oraz KSW. Wczoraj KSW idealnie przypieczętowało jego wspaniałą karierę.

Łukasz Jurkowski jest zdecydowanie pionierem polskiego MMA, bo towarzyszył on federacji KSW przez całe życie. Przez swoją karierę legendarny “Juras” stoczył w polskiej federacji 22 pojedynki, z czego 15 wygrał, a 7 przegrał. Swój ostatni pojedynek stoczył prawie 2 lata temu, przegrywając przeciwko Mariuszowi Pudzianowskiemu, ale nie możemy zapomnieć o jego debiucie na pierwszej gali KSW, gdzie w turnieju rozbił on 3 rywali i stał się pierwszym, legendarnym mistrzem KSW. Przez całą swoją karierę Polak walczył nie tylko w swoim kraju, ale również w Chorwacji, Holandii, Rosji, Słowenii, Bułgarii, a także w Stanach Zjednoczonych.

Podczas pierwszej gali KSW na Stadionie Narodowym, “Juras” był jej uczestnikiem tocząc niezapomniany, wyrównany i bardzo zacięty bój przeciwko byłemu mistrzowi KSWRameau Thierry Sokoudjou i z tego pojedynku udało mu się wyjść zwycięsko. Oficjalnie Juras zakończył swoją karierę w 2011 roku, ale wrócił po 6 latach na właśnie tą walkę. Przez kolejne kilka lat stoczył jeszcze parę walk, ale teraz nie myśli o powrocie, ale nie ukrywa, że gdyby pojawiła się takowa oferta to by ją przyjął.

Wczoraj Łukasz dostąpił pięknego momentu, gdzie przed oczami ponad 45 tysięcy fanów “Juras” odśpiewał razem z nimi “Sen o Warszawie” i został oficjalnie wprowadzony do Galerii Sław KSW! Gratulacje Łukasz, zasłużyłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *