https://www.facebook.com/niedzielski7172

https://www.facebook.com/niedzielski7172

Piotr Niedzielski (ur. 12 stycznia 1991 w Poznaniu – polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) oraz zapaśnik walczący w stylu klasycznym. Były mistrz Babilon MMA w wadze lekkiej. Od 10 marca 2022 jest zawodnikiem Bellator MMA.

Piotr za pośrednictwem mediów społecznościowych zdecydował się na podsumowanie ubiegłego roku.

Rok 2023 powoli przechodzi do historii. Bez wątpienia był to najgorszy rok w mojej dotychczasowej karierze.

W tym czasie stoczyłem trzy walki dla organizacji Bellator MMA i trzykrotnie wyszedłem z tym walk przegrany. W pierwszej z tych walk przeciwnik był jak najbardziej w moim zasięgu lecz w tym dniu myślami byłem gdzieś indziej i popełniłem kilka błędów, które kosztowały mnie niekorzystnym dla mnie werdyktem.

Dwie kolejne walki wziąłem tak naprawdę na dwa tygodnie przed galą, gdzie do każdej z nich musiałem zgubić 14kg co spowodowało że również nie byłem sobą. Jak widać kategoria 66kg nie jest dla mnie dlatego wracam do swojej pierwotnej kategorii 70kg.

Pewnie wielu z was myśli że Bellator to nie mój poziom. Ja jednak uważam inaczej. Wiem że w innych okolicznościach wyglądałoby to zupełnie inaczej ale to co było to już historia i nie zamierzam się nad sobą użalać. Wierzę w swój potencjał i zrobię wszystko żeby nadchodzący rok 2024 był lepszy! ✊

Dziękuję wszystkim ludziom, którzy w tym czasie byli ze mną! 🙏❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *