Po świetnym kickboxerskim pojedynku Fadipe triumfuje!! Pokonał Polaka niejednogłośnie!!

0

Po bardzo dobrej stójkowej walce Henry Fadipe pokonał ulubieńca miejscowej publiczności Krystiana Kaszubowskiego przez niejednogłośnej decyzji sędziów.

Runda 1

Panowie zaczęli spokojnie. Fadipe atakuje lewym wysokim kopnięciem. Kaszubowski trafił rywala dwoma celnymi ciosami. Kapitalny prawy sierp w wykonaniu Polaka. Fadipe po tym ciosie był nieco zachwiany. Nigeryjczyk trzyma Polaka na dystans. Świetny balans ciałem Kaszubowskiego. Piękny prawy prosty w wykonaniu Fadipe. Kolejne kopnięcie Nigeryjczyka w tułów Polaka. Świetny prawy ze strony Krystiana trafia w głowe rywala. Fadipe cały czas kopie na różne partie ciała Polaka. Kaszubowski próbował obalić jednak Nigeryjczyk świetnie wybronił i walka pozostała w stójce do końca rundy.

Runda 2

Druga runda tak jak pierwsza na początku na spokojnie zaczęta. Polak już od początku szuka obalenia, jednak Nigeryjczyk świetnie czyta jego zamiary. Fadipe próbował obrotowego uderzenia jednak Polak świetnie je przepuścił. Nigeryjczyk cały czas trafia Krystiana lewym prostym. Polak w tej rundzie walczy o wiele bardziej ostrożnie niż w pierwszej odsłonie. Krystian rozpuszcza pięści z myślą, że jeden z tych ciosów trafi rywala. Ugięły się nogi pod Polakiem po świetnym lewym kopnięciu w głowę. Fadipe świetnie kontruje Polaka prawym prostym. Kaszubowski obala rywala i trzyma go tam juz to końca drugiej rundy.

Runda 3

Kaszubowski rozpoczał od kopnięcia na łydkę. Fadipe świetnie dystansuje Polaka ciosami prostymi. Świetny prawy w kontrze Kaszubowskiego. Nigeryjczyk próbuje kopnięcia frontalnego na tułów rywala. Krystian poluje na jeden cios który pośle Fadipe na deski. Fadipe trafia wysokim kopnięciem. Potężny low kick ze strony Nigeryjczyka. Świetnie trafia Fadipe lewym prostym w nos Polaka. Bardzo mądrze Nigeryjczyk walczy w tej walce cały czas zmieniając pozycje walki. Kaszubowski próbuje od czasu do czasu kopie na udo rywala. Pod koniec rundy walka bardzo straciła na intensywności i walka kończy sie w stójce.

Oficjalny Werdykt: Henry Fadipe przez niejednogłośną decyzję sędziów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *