Już 5 sierpnia 2023 roku w COS Torwar w Warszawie odbędzie się pierwsza gala organizacji CLOUT MMA. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Nie możecie tego przegapić!

CLOUT MMA 1 zaoferuje mieszankę świata sportu, influencerów i emocjonujących widzów dymów. W warszawskiej hali COS Torwar napisze się nowa historia freak-fightów.

Pierwszym ogłoszonym pojedynkiem na CLOUT MMA 1 jest walka Marcina Najmana z uznanym polskim pięściarzem i byłym pretendentem do pasa mistrza świata WBC Andrzejem Fonfarą, dla którego będzie to debiut w formule MMA. “El Testosteron” i “Polski Książę” pozostają na kursie kolizyjnym od dłuższego czasu. Zła krew buzuje, a wulkan emocji wybuchnie zarówno podczas konferencji, jak i w samej klatce.

Podczas CLOUT MMA 1 fani zobaczą także pojedynki znanych postaci ze świata sportu i influencerów. Karta walk jest wypełniona bohaterami, obok których nie można przejść obojętnie.

Fighter, żartowniś, YouTuber i… adorator pięknych Pań. Najwyższa pora, by pokazać, co tak naprawdę potrafi w klatce. Reprezentant ekipy EBE EBE zapewnia, że podczas walki miejsca na żarty już nie będzie. Nie chcecie przegapić jego debiutu na CLOUT MMA 1.

Pierwsza gala CLOUT MMA już 5 sierpnia w warszawskim COS Torwar! Już 12 lipca o 20:00 w Warszawie odbędzie się konferencja przed galą, na której POZNACIE RYWALA LIZAKA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *