TFL

TFL

Konrad Rusiński wejdzie do klatki na TFL 28 w Skarżysko-Kamienna! #10latTFL

Reprezentant Oleksiejczuk Team Konrad Rusiński podczas jubileuszowej gali Thunderstrike Fight League 28 , powróci do klatki rodzimej organizacji. Przedstawiciel Włodawy dwukrotnie toczył swoje starcia pod banderą TFL, gdzie zwyciężał kolejno z Kacprem Justem oraz Piotrem Mochockim. “Podopieczny Michał Oleksiejczuk ma na koncie walkę mistrzowską w organizacji Babilon MMA. Ma duży niewykorzystany potencjał. Jest zawodnikiem ze świetnymi warunkami fizycznymi i olbrzymim talentem . Ciesze się, że wzmacnia dywizje do 77 kg a jego transfer to doskonała wiadomość dla naszej społeczności. Świętujemy 10 lat istnienia organizacji TFL,tak więc podczas tej wyjątkowej gali nie może zabraknąć przedstawiciela Oleksiejczuk Team. Razem z Konradem będą bracia Oleksiejczuk i mam nadzieję, że cały ich team po gali dołączy świętować nasz jubileusz w Kombinat Formy.

Te chłopaki są częścią TFL.” – komentuje promotor TFL Jacek. Sam zawodnik bardzo poważnie traktuje swój powrót do oktagonu TFL.

“Zamierzam wrócić do TFL z przytupem. Nie muszę przedstawiać się kibicom tej organizacji i fajnie, że mam możliwość ponownie pokazać się przed tak energetyczną publiką. Umowa na walkę i rywala podpisana. Nigdy nie walczyłem z tak bardzo doświadczonym zawodnikiem. Zapraszam Wszystkich sympatyków z mojego miasta na galę. Bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki ale jestem pewien, że mój doping będzie najgłośniejszy tego dnia w MCSiR Skarżysko-Kamienna. Idę po pas! Do zobaczenia. ” – podsumowuje Konrad Rusiński.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *