https://www.facebook.com/revoltafight

https://www.facebook.com/revoltafight

Federacja sportów walki REVOLTA za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała komunikat dając w nim jasno do zrozumienia, że nie są zwolennikami organizacji walk freak fightowych.

Jako Federacja Sportów Walki REVOLTA, chcielibyśmy wyrazić nasze głębokie niezadowolenie z tego, co serwują nam federacje freak fightowe. Uważamy, że takie wydarzenia pozbawione są szacunku dla sportu i dla prawdziwych zawodników, przynosząc jedynie chwilową sensację.

Nie możemy siedzieć cicho w obliczu komercjalizacji i spektaklu, który zatracił ducha prawdziwej rywalizacji. Chcemy podkreślić, że federacje opierające się na tanich sensacjach i zmanipulowanych walkach nie mają nic wspólnego z prawdziwym duchem sportów walki. Taka forma rozrywki przynosi hańbę tym, którzy poświęcają życie, by doskonalić swoje umiejętności i walczyć z godnością. Co więcej, jest to także karygodne i szkodliwe zachowanie, które może wpływać negatywnie na nasze dzieci. W wieku, kiedy są one najbardziej podatne na wpływy zewnętrzne, prezentowanie im takich ‘rozrywek’ może skrzywić ich postrzeganie prawdziwej rywalizacji sportowej i wartości, które powinny się z nią wiązać.

Osoby, media i wszyscy promujący tę patologię, powinni zastanowić się nad swoją rolą w społeczeństwie.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

1 thought on “Revolta wydaje oświadczenie w sprawie freak fightów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *