Szymon Bajor przed KSW 84: Nie wiem, co odpowiedzieć na atak Michała Kity, ja jestem orłem, a on wroną

0

Dzisiaj wieczorem na gali KSW 84, powracający do oktagonu Szymon Bajor stanie przed szansa na zdobycie pasa mistrzowskiego w kategorii ciężkiej, ale czeka go trudne wyzwanie w postaci Phila De Friesa.

Pretendent do pasa mistrzowskiego udzielił wywiadu dla “Klatka po Klatce”, w którym poruszone zostały tematy między innymi oferty walki z Omielańczukiem oraz ataku ze strony Michała Kity.

No tak, jak sam powiedziałeś. Michał powiedział, że unikam walk z silnymi przeciwnikami, boję się walki o pasy mistrzowskie dlatego KSW mnie chroni, nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie. Myślę, że jakby Michał odezwał się w innym okresie, to może bym zwrócił na to uwagę. Ja mam jutro walkę z De Friesem i nie interesuje mnie to co tam się dzieje. Ja jestem tym orłem, Michał jest wroną która skacze i gdzieś tam gryzie. Ja się wzbiję ponad chmury, gdzie jest mało tlenu i ta wrona spadnie z mego grzbietu.

Oferta walki z Omielańczukiem.

Tak to prawda była taka oferta walki, dwa tygodnie przed terminem. Ja jestem profesjonalnym zawodnikiem i jeśli nie jestem gotowy do pojedynku, nie wychodzę po wypłatę. Walki na dwa tygodnie przed terminem, ja takiej walki nie wezmę. Kibice wykupują streamy jeśli chcą zobaczyć prawdziwy sport, a ja nie zrobiłbym tego swoim kibicom.

Wyniki z KSW 48 przeczytacie na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *