TFL 30 “Droga do Valhalli” – Zapowiedź wydarzenia

0
https://www.facebook.com/THUNDERSTRIKEFIGHT/

https://www.facebook.com/THUNDERSTRIKEFIGHT/

TFL 30 “Droga do Valhalli”, już 23 marca w Kozienicach!

Z wielką dumą i radością pragniemy poinformować Wszystkich kibiców, że jubileuszowa trzydziesta edycja Zawodowej Gali MMA TFL, odbędzie się 23 marca w gościnnym mieście Kozienice. Dla organizacji Thunderstrike Fight League , będzie to trzecia impreza z pod szyldu TFL w Gminie Kozienice.

“Bardzo miło wracać do miejsc w których TFL okazało się ogromnym sukcesem organizacyjnym i sportowym strzałem w dziesiątkę. To tutaj tworzyła się historia naszej organizacji a Francuz Nassourdine Imavov, który wywalczył pas w Kozienicach, trafił do Amerykańskiej organizacji UFC. Trzeba zaznaczyć, że Imavov u giganta radzi sobie świetnie i jest tam wschodzącą gwiazdą. Można by więc powiedzieć, że droga do Las Vegas prowadzi przez urokliwe Kozienice. ” – mówi promotor TFL Jacek Sarna TFL.

“Zapraszam kibiców z całego Regionu na galę TFL 30 do Kozienic. Jak sami widzicie Kozienice są “idealne na szczęście” dla Wszystkich. Być może 23 marca poznamy kolejną gwiazdę sportu, która urodzi się w naszym mieście. Bedę kibicował każdemu ale liczę najbardziej na naszych chłopaków z klubu Stalker Team Kozienice” – komentuje burmistrz Gminy Kozienice Piotr Kozłowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *