Turniej o milion euro z udziałem 4 byłych zawodników KSW!

0

FOT: Instagram Oktagon MMA

Oktagon MMA ogłosiło kolejną rywalizację o rekordową kwotę w wysokości 1 miliona euro.

Właśnie poznaliśmy 12 uczestników w tym czterech byłych fighterów Konfrontacji Sztuk Walki. Tym razem zawodnicy będą rywalizować w dywizji lekkiej.

FOT: Instagram Oktagon MMA

Konrad Dyrschka (16-2) w KSW bił się tylko raz. Na 59 edycji przegrał jednogłośną decyzją z Łukaszem Rajewskim (12-9-1). Od tej porażki Niemiec, aż pięciokrotnie pokonywał swoich rywali. Legierski (9-1) w debiucie na KSW 56 wypunktował Francisco Barrio (12-3) po niezbyt interesującym pojedynku. Następnie 27-latek został rozbity w parterze przez Romana Szymańskiego (17-8) i pożegnał się z polską federacją.

FOT: Instagram Oktagon MMA

Daniel Torres (14-5-2) to były mistrz KSW, który jako jedyny pokonał Salahdina Parnassa (18-1) w jego dotychczasowej karierze. Trzeba przyznać, że jest to świetny transfer potwierdzający wysoką pozycję Oktagon MMA na europejskim rynku. Milos Janicic (16-3) również został pokonany przez Romana Szymańskiego. Reprezentant Czarnogóry na KSW 51 w Zagrzebiu przegrał decyzją sędziowską.

FOT: Instagram Oktagon MMA

Finał turnieju w wadze półśredniej odbędzie się 29 grudnia w Pradze. Andreas Michailidis (16-6) zawalczy z Bojanem Velickoviciem (24-12-2).

FOT: Instagram Oktagon MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *