Wygrana na CAVEMMA 3 przepustką Alberta do występu na gali KSW w Radomiu?

0
https://www.facebook.com/profile.php?id=100085342655143

https://www.facebook.com/profile.php?id=100085342655143

Zawodnik organizacji KSW występujący w limicie kategorii średniej, Albert Odzimkowski🇵🇱 (12:7:1) w dotychczasowych występach pod szyldem największej organizacji nad Wisłą odniósł 1 zwycięstwo i 4 porażki. Oprócz tego jeden z jego pojedynków został uznany za nieodbyty, bowiem werdykt okrzyknięto jako no contest.

Radomianin teraz stanie przed szansą odbudowania się po ostatniej porażce, którą doznał na gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim. Zawodnik oraz komentator gal KSW już 22 września zawalczy w Grodzisku Mazowieckim na gali CAVEMMA 3 : RAVE IN THE CAVE . Jego przeciwnikiem będzie Brazylijczyk Gil Carvalho 🇧🇷 (8:2). Starcie to będzie co main eventem wspomnianego wydarzenia, na którym nie zabraknie wielu znanych nazwisk.

Jak zdradził menadżer Shocker MMA , Artur Ostaszewski w ostatnim wywiadzie dla Artura Mazura w programie “Klatka po klatce” pojedynek ten będzie miał też duże znaczenie w kontekście powrotu “Dzika” do organizacji KSW, która jak wiadomo w listopadzie pojawi się w mieście, z którego pochodzi zawodnik – Radomiu.

Ewentualna wygrana najprawdopodobniej zapewni miejsce Polakowi na karcie walk tego wydarzenia. Właściciel grupy menadżerskiej Shocker MMA dodał również, że mając w głowie prawdopodobny pojedynek swojego podopiecznego na gali XTB KSW 88 w Radomiu sam zwrócił się do federacji CAVEMMA o to, by najbliższy pojedynek na wrześniowej gali był zakontraktowany w limicie do 87 kg, a nie w kategorii średniej, w której na co dzień występuje Odzimkowski. Wszystko po to, by zawodnik w przypadku wygranej nie musiał w krótkim czasie dwukrotnie zbijać wagi to wymaganego w tej dywizji limitu wagowego, wynoszącego 84 kg.

Wszystko wskazuje na to, że kwestia występu Alberta przed własną publicznością na listopadowej gali rozstrzygnie się już w czwarty weekend września, kiedy to będzie miała miejsce gala CAVEMMA 3 w Grodzisku Mazowieckim.

Po więcej informacji zapraszamy na nasz zaprzyjaźniony portal Mma Top News.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *