XTB KSW 90: Aktualna karta walk i godziny transmisji na żywo!

0

Konfrontacja Sztuk Walki ponad miesiąc temu w mediach społecznościowych poinformowała o pierwszych szczegółach przyszłorocznej, pierwszej gali w 2024 roku, która odbędzie się 20 stycznia na obiekcie COS Torwar w Warszawie.

KTO WALCZY?

Na dziewięćdziesiątej, jubileuszowej edycji Konfrontacji Sztuk Walki w walce wieczoru w wadze ciężkiej, wystąpi przed własną publicznością, wyśmienity polski kick-boxer i niepokonany w MMA, Arkadiusz Wrzosek (3-0), który zmierzy się z gwiazdą bałkańskiej sceny MMA oraz z dużo bardziej doświadczonym Chorwatem, Ivanem Vitasoviciem (12-5-1). Biorąc pod uwagę dotychczasowych rywali Polaka, Ivan Vitasović będzie bezwzględnie najcięższym wyzwaniem i bardzo cennym doświadczeniem w karierze dla “The Polish Hightower”.

W styczniowym wydarzeniu ogłoszono również udział innego kick-boxera i zawodnika ze Stolicy Polski, Radosława Paczuskiego (5-2), który wystąpi w Co-Main Evencie gali. Dotychczas jeszcze nie ujawniono przeciwnika reprezentanta Uniq Fight Club, w którym trenuje razem ze wcześniej wspomnianym uczestnikiem Main Eventu, Arkadiuszem Wrzoskiem.

Innym, również elektryzującym starciem, poprzedzającym dwa “dania główne” podczas nadchodzącego wydarzenia, będzie bój na szczycie dywizji piórkowej pomiędzy uznanym polskim karateką i byłym zawodnikiem UFC, Damianem Stasiakiem (14-9), a perspektywicznym wojownikiem młodego pokolenia, Adamem Soldaevem (7-2).

GDZIE OBEJRZEĆ I O KTÓREJ?

Transmisja na żywo z wydarzenia jest zaplanowana na godzinę 20:00 i będzie transmitowana przez platformę internetową ViaPlay. Bilety można kupować na stronie eBilet.pl. Szykują się niesamowite emocje 👀🔥🥋🚨!

AKTUALNA KARTA WALK XTB KSW 90:

Main Event:

120,2 kg: Arkadiusz Wrzosek (3-0) vs. Ivan Vitasović (12-5-1)

Co-Main Event:

83,9 kg: Radosław Paczuski (5-2) vs. TBA

Karta główna:


65,8 kg: Damian Stasiak (14-9) vs. Adam Soldaev (7-2)
70,3 kg: Dawid Śmiełowski (10-1) vs. Ramzan Jembiev (5-1)
61,2 kg: Werlleson Martins (18-5) vs. Oleksii Polishchuk (11-4)
52,5 kg: Alexandra Toncheva (5-3-1) vs. Ewelina Woźniak (7-2)
61,2 kg: Islam Djabrailov (9-5) vs. Alfan Rocher-Labes (10-2)

Karta wstępna:


120,2 kg: Marek Samociuk (4-4) vs. Oļegs Jemeļjanovs (11-4)
70,3 kg: Hugo Deux (2-0) vs. Gino Van Steenis (4-0)

WWW: http://www.kswmma.com
Facebook: http://www.facebook.com/konfrontacja
KSW Live Stream: http://www.kswtv.com
Youtube: http://www.youtube.com/ksw
Twitter: http://twitter.com/KSW_MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *