Zaktualizowano rankingi KSW po ostatnim evencie w Radomiu! Zobacz kto awansował, a kto zaliczył spadek?!

0

Po dosyć emocjonującej i pełnej spektakularnych nokautów gali XTB KSW 88 w Radomskim Centrum Sportu, która odbyła się w miniony, sobotni wieczór, Konfrontacja Sztuk Walki postanowiła zaktualizować swoje rankingi w poszczególnych kategoriach wagowych. Niektórzy zawodnicy jak to zwykle bywa, zaliczyli zarówno awans na oczko lub kilka wyżej, jak i spadek 👀🚨😯. 

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE ZMIANY RANKINGOWE TUTAJ PONIŻEJ:

WAGA CIĘŻKA

W królewskiej dywizji nastąpiły tylko drobne modyfikacje dwóch zawodników, bowiem awansujący na szóste stanowisko Słowak Stefan Vojcak zamienił się miejscami z Filipem Stawowym, który zaliczył spadek na siódmą pozycję. Mistrzem nadal pozostaje Phil De Fries.

WAGA PÓŁCIĘŻKA

Za to większymi zmianami w klasyfikacji poszczególnych zawodników, poszczycić się może kategoria do 93 kilogramów, w której to rewelacja ostatniego wydarzenia, czyli Marcin Wójcik, jest nowym zawodnikiem i zajmuje obecnie trzecie miejsce w rankingu. “Gigant” ostatnio dosłownie zmiażdżył i niezwykle brutalnie znokautował prawym podbródkowym Brazylijczyka, Luisa Henrique Da Silvęktóry spadł o dwa oczka niżej, na siódmą pozycję, tuż niżej właśnie za Wójcikiem oraz Piwowarczykiem. Trofeum mistrzowskie na swoich biodrach niezmiennie dzierży mistrz Ibragim Chuzhigaev. Wojownicy, którzy spadli w klasyfikacji o jedno stanowisko, to: Bohdan Gnidko #4, Kleber Raimundo Silva #5, Rafał Kijańczuk #8, Łukasz Sudolski #9 oraz Michał Dreczkowski #10.

WAGA ŚREDNIA

Brak awansów, ale za to same spadki w dół zanotowała w hierarchizacji KSW dywizja do 84 kilogramów. Bowiem w tejże kategorii swój regres o jedno oczko, zaliczyło aż pięciu wojowników, zaczynając od miejsca numer 6 i w dół: Damian Janikowski, Radosław Paczuski, Michał Michalski, Bartosz Leśko oraz Cezariusz Kęsik, który zamyka ranking dziesiątym miejscem. Championem niezmiennie pozostaje Paweł Pawlak, zaś nowicjuszem, który pojawił się w hierarchii, zajmując miejsce numer 5 jest Piotr Kuberski.

WAGA PÓŁŚREDNIA

W wadze półśredniej nie wprowadzono żadnych modyfikacji. Mistrzem nadal pozostaje Adrian Bartosiński.

WAGA LEKKA

W najlepiej obsadzonej wadze w KSW, tak samo jak w półśredniej, nie wprowadzono żadnych zmian. Mistrzem nadal pozostaje Francuz Salahdine Parnasse.

WAGA PIÓRKOWA

Jedna z najlepiej obsadzonych kategorii wagowych w polskiej federacji, której championem jest Salahdine Parnassezanotowała przewrót. Bowiem największy awans bez wątpienia we wszystkich dywizjach, zanotował bohater walki wieczoru, a także największa niespodzianka ostatniego wydarzenia, Radomianin Patryk Kaczmarczyk. Jego nobilitacja nastąpiła aż o cztery miejsca, gdzie znajduje się na srebrnej pozycji podium, wyprzedzając o jedno oczko pokonanego Daniela Rutkowskiego, który zamyka podium. Podobnie jak w dywizji średniej, spadki o jedno pole zanotowało czterech wojowników, zaczynając kolejno od miejsca 6 do 3: Damian Stasiak, Dawid Śmiełowski, Lom-Ali Eskijew i wcześniej wspomniany Daniel Rutkowski.

WAGA KOGUCIA

W wadze koguciej, tak samo jak w półśredniej i lekkiej, nie wprowadzono również żadnego uaktualnienia. Mistrzem nadal pozostaje Jakub Wikłacz.

WYNIKI WALK GALI XTB KSW 88 W RADOMIU:

Main Event

  • 65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (11-2) pokonał Daniela Rutkowskiego (16-4, 1 N/C) przez jednogłośną decyzję sędziów

Co-Main Event

  • 83,8 kg: Piotr Kuberski (13-1) pokonał Bartosza Leśko (13-4-2) przez nokaut w 2.  rundzie

Karta główna

  • 93 kg: Marcin Wójcik (19-8) pokonał Henrique Da Silvę (19-10) przez nokaut w 2. rundzie
  • 83,8 kg: Albert Odzimkowski (13-7, 1 N/C) pokonał Jorge Luiza Bueno (10-4, 1 N/C) przez nokaut w 2. rundzie
  • 120,2 kg: Stefan Vojcak (7-1) pokonał Kamila Gawryjołka (5-1) przez TKO w 1. rundzie
  • 65,8 kg: Daniel Tarchila (7-2) pokonał Władysława Falbijczuka (0-1) przez poddanie w 1. rundzie
  • 72 kg: Ramzan Jembiev (5-1) pokonał Fabiana Łuczaka (2-1) przez poddanie w 1. rundzie
  • 52,2 kg: Maria Silva (9-2) pokonała Anitę Bekus (7-4) przez jednogłośną decyzję sędziów 

Karta wstępna

83,9 kg: Konrad Rusiński (6-1) pokonał Krystiana Bielskiego (9-6) przez duszenie w 1. rundzie

80 kg: Michał Gniady (2-0) pokonał Jacka Gacia (2-1) przez TKO w 1. rundzie

ZOBACZ INNE INFORMACJE ZE ŚWIATA KSW:

WWW: http://www.kswmma.com
Facebook: http://www.facebook.com/konfrontacja
KSW Live Stream: http://www.kswtv.com
Youtube: http://www.youtube.com/ksw
Twitter: http://twitter.com/KSW_MMA


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *