Zaktualizowano rankingi po gali XTB KSW 93! Zobacz kto awansował, a kto zaliczył spadek?!

0

Najlepsza federacja mieszanych sztuk walki (MMA) w Europie zaktualizowała rankingi po wydarzeniu XTB KSW 93 w Paryżu, które odbyło się w minioną sobotę.

Niesamowity i ogromny awans w rankingu kategorii lekkiej zaliczył Wilson Varela. Francuz awansował z siódmego na drugie miejsce. Duża część tejże wagi zanotowała spadek o jedno miejsce. Małe zmiany pojawiły się w kategorii ciężkiejMichal Martinek po spektakularnym nokaucie nad Princem Aounallahem awansował o jedno oczko i zajmuje teraz trzecie miejsce, natomiast spadek o jedną pozycję zaliczył Ricardo Prasel.

Do dużych zmian doszło również w rankingu dywizji półśredniej. Tam Madars Fleminas zaliczył spory awans aż o trzy oczka w górę, bowiem tym samym uplasował się na drugiej pozycji w hierarchii. Co niektórzy wojownicy w tymże zestawieniu zaliczyli też spadek, jak Artur Szczepaniak o dwie pozycje, a Brian Hooi spadł o jedno oczko.

Poniżej prezentujemy odnośnik do zaktualizowanego rankingu KSW oraz zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z pełnymi zmianami w rankingu, udostępniając link do niego 👀🔥🚀!

https://www.kswmma.com/rankings

WWW: http://www.kswmma.com
Facebook: http://www.facebook.com/konfrontacja
KSW Live Stream: http://www.kswtv.com
Youtube: http://www.youtube.com/ksw
Twitter: http://twitter.com/KSW_MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *