Wczoraj Konfrontacja Sztuk Walki za pośrednictwem mediów społecznościowych, m.in. na Facebooku, opublikowała wideo, w którym to sześciu popularnych wojowników stara się wytypować właściwego faworyta, a zarazem zwycięzcę nadchodzącego i elektryzującego pojedynku między niekwestionowaną legendą nadwiślańskiego MMA i byłym Mistrzem polskiej federacji, Mamedem Khalidovem (37-8-2, MMA, 0-0-0, boks), a legendą polskiego boksu oraz byłym Mistrzem Świata organizacji IBO oraz IBF, Tomaszem Adamkiem (53-6, boks). Niezwykłe starcie odbędzie się w sobotni wieczór, 24 lutego bieżącego roku w Main Evencie nowego, interesującego przedsięwzięcia spod szyldu największej organizacji mieszanych sztuk walki w Europie, XTB KSW Epic. Wydarzenie będzie miało miejsce na obiekcie PreZero Arena w Gliwicach. Formułą walki będzie boks w dużych rękawicach i bój odbędzie się na przestrzeni sześciu rund po trzy minuty. Limit umowny tejże potyczki to 99 kilogramów.

Starcie zapowiada się szczególnie widowiskowo i niezwykle ciekawie, jak i sam event. Natomiast walkę wieczoru postanowili wytypować Tacy zawodnicy jak między innymi: Adam Soldaev, Adam Kownacki, Robert Ruchała czy również Marcin Held.

KLIKNIJ W ODNOŚNIK I TYM SAMYM ZOBACZ PONIŻEJ KRÓTKIE WIDEO, POSZCZEGÓLNE TYPY FIGHTERÓW ORAZ KTÓRY WOJOWNIK WYGRAŁ W TYPOWANIU FAWORYTA 👀🔥🥊:

https://fb.watch/pW8fD0FUnv/

Wydarzenie będzie na żywo transmitowane w systemie PPV, wystarczy wykupić dostęp do gali na stronie internetowej KSWEPIC.TV. Bilety na event Można zakupić na eBilet.pl. Natomiast poszczególne boje Można obstawiać na oficjalnej stronie zakładów bukmacherskich BETFAN.

AKTUALNA KARTA WALK GALI XTB KSW EPIC:

Walka wieczoru | Main Event

99 kg/218 lb: Mamed Chalidow vs Tomasz Adamek [Boxing match]

Turniej wagi półciężkiej | Light Heavyweight Tournament

93 kg/205 lb: Rafał Haratyk #1 (17-5-2, 5 KO, 5 Sub) vs. Marcin Wójcik #3 (19-8, 11 KO, 6 Sub)

93 kg/205 lb: Kleber Silva #5 (22-12 1NC, 15 KO, 3 Sub) vs. Damian Piwowarczyk #6 (7-2, 3 KO, 3 Sub)

Karta główna | Main Card

70,3 kg/155 lb: Piotr Kacprzak vs. Adam Brysz [MMA bout in gi]

65,8 kg/145 lb: Michał Królik vs. Václav Sivák [Caged Muay Thai in MMA gloves]

80 kg/176 lb: Andreas Gustafsson (10-2, 7 KO, 2 Sub) vs. Konrad Rusiński (6-1, 1 KO, 4 Sub) [No Holds Barred]

WWW: http://www.kswmma.com
Facebook: http://www.facebook.com/konfrontacja
KSW Live Stream: http://www.kswtv.com
Youtube: http://www.youtube.com/ksw
Twitter: http://twitter.com/KSW_MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *