Gala KSW 87 odbyła się w ubiegłą sobotę na Werk Arenie w czeskim Trzyńcu i dostarczyła widzom oraz fanom organizacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego sporą dawkę niezapomnianych i spektakularnych emocji przez poddanie, nokauty i walkę wieczoru, które skradły show całego wydarzenia. Bonusów na gali rozdano łącznie aż cztery w trzech kategoriach. Również Polak dostał jeden z bonusów.

Najlepszym i jak dotąd jedynym poddaniem ostatniej gali okazało się efektowne poddanie dźwignią na staw łokciowy, czyli tzw. “balachą” czeskiego wojownika Filipa Macka przez Ukraińca Ołeksija Poliszczuka. Zawodnik przed swoją publicznościa został zmuszony do odklepania już w pierwszej odsłonie starcia.

Aż dwa bonusy w kategorii “Nokaut wieczoru” trafiły do Darko Stosicia i Sahila Siraja. Ten pierwszy brutalnie znokautował w Main Evencie przed publicznością swojego rywala, czeskiego wojownika Michala Martinka już w pierwszej rundzie po nieco ponad dwóch minutach trwania pojedynku. Serb brutalnym lewym sierpowym ściął z nóg Czecha, który padł nieprzytomny na matę niczym rażony piorunem. Co ciekawe, dla wojownika z Bałkanów to już piąty bonus za nokaut wieczoru w polskiej federacji i można śmiało rzec, że Stosić idzie po rekord, jeżeli chodzi o nokauty w dziejach największej organizacji MMA w Europie. Drugim zaś bonusem w tej samej kategorii, został nagrodzony Sahil Siraj. Afgański zawodnik występujący pod flagą Szwecji, niespodziewanie i spektakularnie znokautował faworyzowanego Ahmeda Abdulkadirowa przez KO również w pierwszej odsłonie pojedynku. Oglądając te nokauty można było poczuć ciarki na plecach 👀🔥🥊!

Ostatnie wyróżnienie za najciekawszą walkę wieczoru, trafiło do dwóch zawodników, czyli Romana Szymańskiego z walczącym na ojczystej Ziemi, Leo Brichtą. Zwycięzcą Co-Main Eventu został Brichta przez TKO pod koniec trzeciej rundy. Pojedynek ten dostarczył naprawdę pełno niesamowitych zwrotów akcji i zdecydowanie również oglądając tak zaciętą i krwawą walkę, można było również dostać ciarek na plecach. Zresztą… zobaczcie sami!

BONUSY PO GALI KSW 87 W CZESKIM TRZYŃCU:

Kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki – XTB KSW 88: Bitwa o Radom odbędzie się 11 listopada w sobotni wieczór w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu w Radomiu!

ZOBACZ INNE INFORMACJE ZE ŚWIATA KSW:

1 thought on “Zobacz do kogo trafiły bonusy po gali KSW 87 w Czechach?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *