Albert Odzimkowski wyjawił czy wystąpi na KSW 88?

0
https://www.facebook.com/cavemmapl

https://www.facebook.com/cavemmapl

Na gali CAVEMMA 3- Rave in the Cave, Albert Odzimkowski odniósł cenne zwycięstwo, które prawdopodobnie przybliży go do występu na jednej z gal KSW.

Albert po swojej walce we śląskiej federacji MMA został poproszony przez “Za Ciosem” o krótką rozmowę. W trakcie wywiadu poruszono temat zwycięstwa na Rave in the Cave oraz potencjalnego występu na KSW 88.

Jak oceniasz swój pojedynek?

  • Dużo emocji, troszeczkę chłodnej głowy zabrakło. Cieszę się, presja zeszła, a federacja CAVE dała mi szansę. Kolejny raz miałem okazję pojawić się we śląskiej federacji. Bardzo sobie chwalę tą współpracę. Fajnie, że jest taka nowa siła w MMA. Nie miałem okazji oglądać pozostałych pojedynków, ale myślę, że emocji nie zabrakło, bo sama karta walk prezentowała się bardzo dobrze i mocno mnie zaskoczyła. Nie wiem, jaki jest klucz dobierania karty, ale trzeba powiedzieć krótko. Została bardzo dobrze dobrana.

KSW 88 w Radomiu?

  • No bardzo bym chciał. Podobnie jest z moimi fanami. Bardzo bym chciał, ale skupiłem się w stu procentach na walce w CAVE. To nie było to, co chciałem pokazać, ale były zwroty akcji, szalone wymiany no i cóż… Czekam na kolejne propozycje, nie mam kontuzji i w przeciągu miesiąca chciałbym się znaleźć w oktagonie. Rozbrat z klatką mi nie służy i w momencie, kiedy jestem w stanie robić to na dobrym poziomie, chciałbym dalej to robić.

Zachęcamy do śledzenia kanału “Za Ciosem” na YouTubie, gdzie pojawia się wiele ciekawych materiałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *