Ksawery Dyga podsumował wydarzenia z CAVEMMA 3 – Rave in the Cave

0
https://www.facebook.com/cavemmapl

https://www.facebook.com/cavemmapl

Trzecia gala przygotowana przez śląską federację MMA, CAVEMMA zakończyła się wielkim sukcesem. Na Rave in the Cave pojawiło się wiele gwiazd światowego mma począwszy od zawodników z przeszłością w KSW, skończywszy na UFC.

Ksawery Dyga to 18-letni matchmaker w federacji CAVEMMA, który podsumował wydarzenia z Rave in the Cave, podpisanie kontraktu z Magdaleną Czaban i potencjalnych występów Bartosza Kowala.

Jak ocenisz tą galę?

  • No ciężko ją źle ocenić. Nie spodziewałem się tylu nokautów. Niesamowite wydarzenie, jestem podjarany galą. Bardzo mi się podobał main event, no i ten Michał Gniady oraz Marta Waliczek z Sarą Frotą, gdzie był zwrot akcji.

Bonusy na CAVEMMA – Kolejna Gala

  • Planujemy w styczniu. Chcemy zrobić cztery gale w roku. Możliwe, że będziemy taką tradycję kontynuować żeby polskie mma rozpoczynać, ale zobaczymy jak wyjdzie. Możemy otwierać polskie MMA w nowym roku.

Plany na 2024 rok

  • Na pewno będą to dwie gale, które będą odbywać się poza Śląskiem. Chcemy wrócić na Śląsk, ale ciężko jest mi powiedzieć o konkretach. Na pewno raz na Śląsku będziemy chcieli zrobić wydarzenie.

Magdalena Czaban

  • Dokładnie tak. Jest to umowa długotrwała. Kurcze nic tylko się cieszyć, dwukrotne mistrzostwo IMMAF (International Mixed Martial Arts Federation). Diament, który po prostu trzeba oszlifować i wypuścić dalej świat, albo zostawić i kto wie jakiś pas. Na pewno będziemy szukać zagranicznych rywalek. Jedna z Hiszpanii się odezwała, ale jest jeszcze zbyt szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *