Bilety na Kuyavian Cage rozchodzą się, jak  świeże bułeczki! Organizacja celuje w sold  out – Karta pojedynków i więcej….

0

Jeśli utrzyma się takie tempo sprzedaży biletów, jeszcze przed pierwszym gongiem będziemy mogli ogłosić sold out. Z naszych statystyk wynika, że już w połowie maja 35% hali zajęli kibice. To fantastyczna wiadomość! – informują włodarze organizacji.

Gala sportów walki w Inowrocławiu – kto walczy na Kuyavian  Cage?

Przypomnijmy, że inauguracyjny event z cyklu Kuyavian Cage odbędzie się 6 lipca w inowrocławskiej hali widowiskowo-sportowej. W kujawskiej klatce zawalczą m.in. gwiazdy polskich sportów walki, a także lokalni zawodnicy. Szczególnie ciekawie zapowiada się konfrontacja byłego mistrza KSW – Artura „Kornika” Sowińskiego z dziennikarzem Adrianem Bolechowiczem.

Walkę na trybunach już wygrałem. Wiem że moja ekipa będzie mnie wspierać, teraz tylko należy przełożyć to na klatkę – uśmiecha się Adrian Bolechowicz.

Przygotowania… cóż raz lepiej, raz gorzej, nie obyło się bez kontuzji, drobnych problemów, to dość normalne. Niemniej wraz z moim teamem idziemy do przodu i zrobimy wszystko, co możliwe, aby stworzyć dobre widowisko – zapewnia.

Równie ciekawie zapowiada się stracie inowrocławianina, Michała ODYNA Hodyniaka z byłym mistrzem świata w boksie – Przemysławem Opalachem. Fighterzy zmierzą się w formule bokserskiej.

– Każdego dnia, w każdej chwili myślę o tym co czeka mnie 6 lipca. Wielka walka, wielkie wydarzenie dla całego regionu. Nie mogę się doczekać i zapraszam kibiców do wspierania lokalnych gladiatorów – podkreśla Hodyniak.

Kuyavian Cage – karta walk [stan na 30.05.2024]

Adrian Bolechowicz VS Artur “KORNIK” Sowiński

Michał “Odyn” Hodyniak VS Przemysław Opalach

Damian “WażkaG21” Kubiszewski VS Marcel “Huzario” Huzarski

Paweł Stasiński VS Tomasz Dybowski

Arkadiusz Kuschel VS Maciej Korba

Bartłomiej Strawa VS Kamil Rudziński

Na gali zawalczą również:

Konrad Kluczyński, Submission Fighting Group Inowrocław,
Michał Motylewski, Fight Club Rypin,
Kacper Kulicki, Fight Club Rypin,
Kacper Arent, Golden MMA, Golden Dragon,
Szymon Strawa, Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław.

Gdzie kupić bilety na galę Kuyavian Cage? [Inowrocław, 6 lipca 2024 r.]

Bilety na galę Kuyavian Cage dostępne są w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej. Sprzedaż online dostępna jest na platformie ToBilet, pod linkiem:
https://tobilet.pl/kuyavian-cage-gala-sportow-walki-w-inowroclawiu.html

Bilety można również nabywać bezpośrednio przez kontakt z organizatorami: e-mail: kuyaviancage.promotion@gmail.com i tel. 508 416 065.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *