https://www.facebook.com/ContraMMA

https://www.facebook.com/ContraMMA

Przed nami walka wieczoru, która zakończy pełen wrażeń dzień w Hali Orbita we Wrocławiu. W formule MMA PRO zawalczy dwóch doświadczonych zawodników z Dolnego Śląska: Kaliciński i Phatian.

To informacja, na którą wszyscy czekali: Loken w walce wieczoru! Pojedynek odbędzie się w formule MMA PRO w kategorii wagowej 70 kg. Rękawice skrzyżują zawodnicy, których rekordy w MMA zawodowym wskazują na to, że będzie to dobre widowisko. W walce wieczoru wystąpią Maciej “Loken” Kaliciński (Bonzai MMA, Academia Gorilla Wrocław) i Nika Phatian (Grappler Grudziądz).

Kaliciński to zawodnik, który jeśli już wygrywa, to robi to przed czasem, nokautując swoich przeciwników!. Nic zatem zaskakującego, że po rocznej przerwie od udziału w dużych, sportowych wydarzeniach Kaliciński wystąpił na Contra MMA 4 i wygrał walkę. Jego powrót do ringu był wydarzeniem nie tylko dla fanów MMA, ale także dla całej wrocławskiej społeczności sportowej. Kaliciński krzyżował rękawice ze swoimi przeciwnikami na FEN’ie, KSW, CFN czy podczas gali Armia Fight Night. Na Contrze zobaczycie go po raz drugi. Loken odniósł do tej pory 4 zwycięstwa na różnych galach, większość z nich zakończył przed czasem. Przygotowania do walki odbywają się pod okiem trenera z Bonzai MMA, Mateusza Dubiłowicza.

Nika Phatian to z kolei Mistrz Polski MMA i wicemistrz Polski BJJ po raz pierwszy w oktagonie Contry. W sieci mówią o nim, że to “obity na największych nadwiślańskich arenach reprezentant Dolnego Śląska”. Phatian skrzyżuje rękawice w MMA PRO po raz siódmy. Phatian odniósł do tej pory 6 zwycięstw i równą tej samej liczbie ilość porażek. Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał jego rekord po tej walce wieczoru?

Bilety na Contra MMA są jeszcze dostępne, aczkolwiek wyprzedaliśmy 75% biletów na trybunach. Walka wieczoru na gali Contra MMA obiecuje być niezapomnianym widowiskiem, pełnym emocji, adrenaliny i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Gala Contra MMA, z walką wieczoru pomiędzy Maciejem Kalicińskim, a Niką Phatianem odbędzie się w 11 maja 2024 w Hali Orbita, we Wrocławiu. Bądźcie z nami, by śledzić to niezwykłe wydarzenie na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *