https://contramma.pl/contra-mma-5-11-05-2024-wroclaw-hala-orbita/

https://contramma.pl/contra-mma-5-11-05-2024-wroclaw-hala-orbita/

Contra MMA 5 odbędzie się ponownie we Wrocławiu w Hali Orbita. Zobaczymy 13 emocjonujących walk w formułach: K1, MMA i boksie.

Do klatki wejdą dobrze znani fanom Contry zawodnicy. Aleksander Budziłek zadebiutuje tym razem w MMA PRO, a Przemysław Walków po wygranej na “czwórce” stoczy swój drugi pojedynek w formule MMA. Dotychczas walczył w K1.

W oktagonie Contry zobaczymy także po raz drugi Lokena, czyli Macieja Kalicińskiego. Co więcej – tym razem w Walce Wieczoru! Loken krzyżował rękawice ze swoimi przeciwnikami na FEN’ie, KSW, CFN czy podczas gali Armia Fight Night.

Obejrzymy także walkę Oktawiana Olejniczaka, którego widzieliśmy podczas gali Contra MMA 1. Zawalczył wtedy z Jakubem Boczkiem po 2-letniej przerwie. Walkę przegrał. Tym razem liczy na wygraną na piątce.

Walkę podjął również Konrad Olszewski. Multi-medalista mistrzostw Polski w kickboxingu wygrał swoją walkę na Contra MMA 4. Głodny kolejnych sukcesów, szykuje się na kolejny pojedynek na Contra MMA 5.

Po raz trzeci na Contra MMA pojawi się Mateusz Białas. Jego walka w SEMI PRO podczas drugiej edycji Contry zakończyła się dla BIAŁASA sukcesem – wygrał jednogłośną decyzją! Z kolei walka wieczoru na trzeciej Contrze – debiut w formule PRO, to remis w tym pojedynku. Aż prosi się o rewanż!

Jak na Contrę przystało, nie zabraknie nowości. Czeka Was pojedynek w nowej dotychczas na Contrze formule. Szykujcie się na boks. Artur Schweinoch i Mirosław Waplak dadzą nam nam pewno pokaz umiejętności. Obydwaj zawodnicy debiutują w tej formule.

Kogo jeszcze zobaczymy na Contra MMA 5?

Zawodnicy reprezentujący Wrocław to niezwykle potężna “drużyna”. Poziom sportowy znacząco wzrósł po ostatniej gali, więc naszym celem jest stworzenie naprawdę imponującego zestawieniaSzykuje się kilka ciekawych zestawień i niespodzianek” – wyjaśnia Mateusz Dubiłowicz, matchmaker Contry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *