Czy Mariusz Pudzianowski wystąpi na Fame MMA 20? Rzecznik prasowy odpowiada

0

Foto: Kanał Sportowy/YouTube (screen).

Od kilku tygodni w mediach społecznościowych mówiło się o tym, że znany polski strongmen i zawodnik KSW – Mariusz Pudzianowski miałby zawalczyć na jubileuszowej gali Fame MMA 20 w Tauron Arenie Kraków, która odbędzie się 10 lutego.

Plotki medialne jakoby „Pudzian” miałby spróbować sił we freak fightach zdementował rzecznik prasowy FAME – Michał Jurczyga, który w rozmowie ze „Super Expressem” zdradził, że federacja FAME MMA nie prowadzi żadnych rozmów z Pudzianowskim w sprawie jego występów na gali Fame MMA 20.

Na ten moment władze federacji nie prowadzą żadnych rozmów z Mariuszem Pudzianowskim na temat ewentualnej współpracy- oznajmił krótko rzecznik prasowy FAME.

Według nieoficjalnych informacji organizacja FAME MMA planuje na początku przyszłego tygodnia ruszyć z promocją jubileuszowej gali Fame MMA 20. Jak na razie wiemy, że na tym wydarzeniu ma odbyć się starcie pilkarza – Jakuba Koseckiego z członkiem ekipy „Bungee” – Łukaszem „Tuszolem” Tuszyńskim, oraz że na tej gali odbędzie się turniej K-1, gdzie zmierzą się ośmiu zawodników, którzy walczą o nagrodę główną w wysokości dwóch milionów złotych.

Źródło: Super Express

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *