Hot News: Ronda Rousey chce wrócić do UFC!

0
WWE

WWE

Na SummerSlam, Ronda Rousey stoczyła pojedynek z Shayną Baszler i wydaje się, że wkrótce zakończy współpracę z federacją WWE.

RingsideNews informuje, że creative team WWE został poinformowany przez zawodniczką o natychmiastowej zmianie planów wobec jej postaci.

Wyżej wspomniana informacja została potwierdzona przez Daily Mail. Według tygodnika, Ronda Rousey rozważa powrót do federacji UFC, a stało się to po tym, gdy wygasł jej kontrakt z firmą wrestlingową.

Ronda Rousey skupia się na potencjalnej walce w oktagonie UFC. Jej celem jest rywalizacja na gali UFC 300, która odbędzie się w przyszłym roku. Zawodniczka zastanawia się nad swoją przyszłością, więc rozważa różne możliwości, rola w telewizji, powrót do ufc czy pozostanie w wrestlingu. – Taką informację możemy wyczytać w “Daily Mail”.

Ma córkę z byłym zawodnikiem MMA, Travisem Brownem, ale nie dajcie się zaskoczyć jeśli w ciągu kilku najbliższych miesięcy pojawi się informacja o kolejnej ciąży. Ronda przegrała ze swoją przyjaciółką, Shayną Baszler. To był świetny sposób na dokończenie rozdziału z WWE, ale nie oznacza, że w najbliższej przyszłości pójdzie do innej firmy.

Jakiś czas temu prezes UFC, Dana White poinformował, że nie ma szans, aby Ronda Rousey powróciła do wspomnianej federacji MMA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *