Intensywna końcówka wakacji w wykonaniu organizacji FEN

0

FOT: Instagram FightExclusiveNight

Fight Exclusive Night chce zakończyć z przytupem tegoroczne wakacje, ponieważ w ciągu 3 tygodni, fani zobaczą aż 3 wydarzenia spod szyldu FEN-u.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się 18 sierpnia w Jastrzębiu-Zdrój. W Main evencie Marcin Wójcik zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC, Adamem Wieczorkiem. W drugiej walce wieczoru Adam Biegański podejmie Łukasza Olecha. Oba pojedynki zakontraktowane są w limicie kategorii półciężkiej do 93 kilogramów.

Karta walk FEN 48:

FOT: Instagram FightExclusiveNight

Tydzień później (25 sierpnia) zobaczymy galę FEN 49 w Amfiteatrze w Mrągowie. Czeka nas 11 pojedynków w formule MMA m.in. starcie Kamila Kraski z Adrianem Zielińskim, walkę Bartosza Szewczyka z Cristianem Macado, czy wyczekiwany debiut Kamińskiego i Sosnowskiego.

Karta walk FEN 49:

FOT: Instagram FightExclusiveNight

Fight Exclusive Night swój jubileusz postanowił świętować w Gliwicach. 2 września w walce wieczoru Eder de Souza będzie bronił mistrzowskiego pasa w dywizji półciężkiej w starciu z Marcinem Łazarzem. Kibice sportów walki będą świadkami powrotu Piotra Poniedziałka oraz pojedynku w królewskiej dywizji: Biernat vs. Sianos.

Karta walk FEN 50:

FOT: Instagram FightExclusiveNight

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *