Iskrzy na linii McGregor – Topuria! 

0

FOT: Instagram UFC.spain_

“The Notorious” (22-6), czyli najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie w bardzo mocnych słowach wypowiedział się na temat obecnego mistrza dywizji piórkowej. 

Topuria w swojej karierze został wielokrotnie porównywany do Irlandczyka, fani wręcz zarzucali mu, że w swoim zachowaniu chce się upodobnić do McGregora, lecz nie wychodzi mu to, aż tak dobrze. Podczas transmisji live na profilu DuelBits, Conor nie gryzł się w język i stanowczo skrytykował “El Matadora”

“J*bać go. Mam w niego w**ebane. Przypomina mi małego, upośledzonego Artema Lobova. Dwa małe z*eby. (…) Wyjaśnię, dlaczego tak o nim myślę. Mówi o tym, że będzie najlepiej opłacanym zawodnikiem w 2025. Mamy już 2024, także dane już się zbierają. Będzie musiał zarobić z 200, czy 300 milionów dolarów. Nie bądź głupi, chłopcze. To przypomina mi Lobova. Mały głupiec. P*erdoli o miliardach ze swojego auta. Myśli, że na wszystkim się zna, a jest małym, łysym kretynem”. 

Ilia prawdopodobnie w swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z Maxem Hollowayem, który w fenomenalnym stylu znokautował Justina Gaethje na jubileuszowej gali UFC 300. “The Notorious” nie daje żadnych szans obecnemu mistrzowi w tej konfrontacji: 

“Holloway jest zbyt szybki. Myślę, że go rozbije. Jeśli zawalczą, to pas będzie jego. Miał go już przez długi czas, teraz posiada BMF. Topuria dla mnie nawet nie jest mistrzem. Może posiada fizyczny pas, ale w jego rękach nic nie znaczy. W ogóle mnie nie interesuje. Kim on w ogóle jest? Gruzinem? Hiszpanem? Nawet o tym nie mam pojęcia”. 

Źródło: InTheCage, X/HappyPunch  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *