John McCarthy wskazuje byłego mistrza UFC, który czerpał przyjemność z ranienia swoich przeciwników.

0

Były sędzia MMA i obecny komentator Bellatora w rozmowie z Joshem Thompsonem wskazał, który były mistrz UFC wręcz czerpał przyjemność z ranienia swoich rywali.

Rozmowa pomiędzy Thompsonem a McCarthym toczyła się głownie wokół nadchodzącej gali w Londynie i UFC 294. Do klatki w walce wieczoru UFC Fight Night 225 wyjdzie Tom Aspinall i to właśnie przy wzmiance o nim, były sędzia nawiązał do innego zawodnika i wskazał wiele podobieństw.

Aspinall ma kilka świetnych umiejętności. Wygląda w określony sposób i przypomina mi Franka Mira. Po prostu myślę, że jest nawet lepszy na nogach niż Frank Mir… Mówisz o ludziach, którzy ranią ludzi w parterze, Frank Mir był zdecydowanie jednym z nich. – powiedział McCarthy

Chwilę po tych słowach Josh Thomspon wypalił ze stwierdzeniem, że jego zdaniem Frank Mir wyglądał na kogoś to czerpie przyjemność z ranienia przeciwników. John McCarthy dokończył myśl Thomspona następująco.

Frank to bardzo intelektualny facet, kocham go. W klatce był jak “Hej, zaraz wsadzę ci twoją własną nogę w…” po czym “Nie chcesz klepać? Okej, to wsadzam”.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia całego podcastu obu panów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *