Karolina Wójcik (“Polish Assassin”) zawalczy o pas mistrzowski w Invicta FC

0

MMA Top News udostępniło bardzo ważną informację dotyczącą walki mistrzowskiej z udziałem polskiej zawodniczki.

Karolina Wójcik 🇵🇱 zawalczy o pas kobiecej organizacji Invicta FC‼️🏆

27 października w Bostonie w walce wieczoru gali Invicta FC 54 była zawodniczka KSW Karolina Wójcik 🇵🇱 (11-3) po raz drugi stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej federacji Invicta FC, która specjalizuje się w walkach kobiet. Polka stanie naprzeciw Danni McCormack 🇮🇪 (7-2).

Wójcik przed angażem w KSW walczyła na terenie Anglii, Republiki Południowej Afryki, Włoch i Indii. W największej polskiej organizacji stoczyła dwa pojedynki. W debiucie na gali KSW 55 pokonała Sylwie Juśkiewicz 🇵🇱 jednogłośną decyzją. W kolejnym pojedynku również zwyciężyła, tym razem z Aleksandrą Rolą 🇵🇱. Następnie zawalczyła o kontrakt z federacją UFC podczas Contender Series 2022: Week 3. 28-latka wygrała z Sandrą Lavado 🇵🇪, lecz swoim występem nie przekonała szefostwa największej organizacji MMA na świecie. Kolejnym pracodawcą Polki została organizacja Invicta FC. Po debiutanckim zwycięstwie Karolina dostała szansę zawalczenia o pas mistrzowski. Niestety przegrała z Valescą Machado 🇧🇷 przez jednogłośną decyzję. W ostatniej walce wygrała z Edianą Silvą 🇧🇷 nie jednogłośną decyzję sędziowską.

Przeciwniczka Polki walczyła m.in. dla Bellator czy National Fighting Championship. W federacji Invicta FC stoczyła dwie walki. W pierwszym starciu zwyciężyła z Maírą Mazar 🇧🇷. W następnym pojedynku, którego stawką był pas wygrała z Valescą Machado 🇧🇷. Walka z Polką będzie dla Irlandki pierwszą obroną tytułu.

Więcej informacji przeczytacie na zaprzyjaźnionym fan page’u: MMA Top News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *