https://www.facebook.com/babilonmma

https://www.facebook.com/babilonmma

7 października 2023 roku odbędzie się 12. gala w Kopalni Soli, której organizatorem będzie polska federacja Babilon MMA.

Podczas wyżej wspomnianego wydarzenia będziemy świadkami starcia z udziałem Mateusza Makarowskiego oraz Filipa Lamparskiego, które wyłoni mistrza wagi lekkiej (do 70 kg).

Oprócz mistrzowskiego starcia czeka nas nie lada gratka wrażeń w postaci niezapomnianych pojedynków. Jednym z takowych będzie starcie semi-pro z udziałem Radosława Czajki oraz Macieja Rębacza.

Radosław Czajka to młody wojownik trenujący w klubie Anaconda Team. W 2019 roku zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski ALMMA w kategorii Junior. Dwa lata później powtórzył to osiągnięcie. Ma za sobą 19 amatorskich pojedynków, w których odniósł aż 12 zwycięstw.

Maciej Rębacz to doświadczony zawodnik MMA, który ma na swoim koncie wiele udanych amatorskich pojedynków. W kwietniu ubiegłego roku został Mistrzem Polski MMA w kategorii Senior 70,3 kg. Dzięki wygranej otrzymał powołanie do kadry narodowej, która uczestniczyła w Mistrzostwach Europy we Włoszech. Obecnie trenuje w MMA Academy Kraków oraz Grappling Kraków.

Jak myślicie, który z zawodników semi-pro odniesie cenne zwycięstwo, co umożliwi mu rozpoczęcie marszu w kierunku mistrzostwa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *