Klaudia Syguła gotowa zmierzyć się z Ewą Piątkowską na jednej z gal FAME

0

Foto: MMA- bądź na bieżąco/YouTube (screeny).

W listopadzie ub.r. była zawodowa polska bokserka – Ewa Piątkowska udzieliła wywiadu Arturowi Przybyszowi, gdzie zdradziła, że związała się z organizacją FAME MMA.

„Tygrysica” oznajmiła, że sami jej właściciele proponowali stoczenie rewanżowego pojedynku z Ewą Brodnicką, jednak sama „Kleo” to propozycję odrzuciła, więc w takim przypadku Ewa Piątkowska we wspomnianym wywiadzie stwierdziła, ze chętnie zmierzyłaby się ze zawodniczką trenującą na co dzień w klubie Ankos MMA PoznańKlaudią Sygułą, która w swoim CV ma walki stoczone dla takich federacji FEN czy Armia Fight Night.

Też tak słyszałam i byłoby fajnie, bo ja chcę tej walki i Klaudia też, ale zobacz… była już gala wrześniowa, jest gala grudniowa – gdzie jest ta walka? Z tego co wiem już najbliższy termin to kwiecień, a kwiecień jest naprawdę daleko. Nie ukrywam, że mnie to trochę denerwuje, bo myślałam, że to wszystko pójdzie szybciej i zacznie się kręcić, a na razie mam tempo jedna walka rocznie – co sam wiesz nie jest dobrym tempem. Czas mija, ja nie jestem młodsza. Ja chciałam, żeby ta walka odbyła się już we wrześniu. Na to już za późno, w grudniu też jej nie będzie, ale jest szansa na kwiecień. Mam nadzieję, że to już ostateczny termin – powiedziała wtedy najbardziej utytułowana polska bokserka.

My natomiast postanowiliśmy się skontaktować z Klaudią Sygułą, żeby się jej zapytać, czy jest chętna stoczyć walkę z Ewą Piątkowską na jednej z gal organizacji FAME. Jak przyznała sama 25-latka jest gotowa zmierzyć się z “Tygrysicą” w każdej formule: MMA, K-1, a nawet boks. Syguła bierze również wariant taki, że mogą walczyć co rundę w innej formule.

-Ewą się chciałam już bić we wrześniu ubiegłego roku na PRIME, także jak organizacja FAME będzie chciała takiego pojedynku, to do niego dojdzie. Z Ewą chciałabym się zmierzyć w MMA, kick-boxingu, czy boksie- oznajmiła nam Syguła.

Miejmy nadzieję, że organizacja FAME MMA da radę w tym roku zorganizować takie starcie. Na pewno byłoby to ciekawe zestawienie dla fanów freak fightów, ale też dla fanów zawodowego boksu czy MMA.

Źródło: Artur Przybysz/YouTube, Klaudia Syguła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *