Mateusz Borek ujawnił listę proponowanych nazwisk przez organizację FAME na walkę z Tomaszem Adamkiem

0

Foto: Kanał Sportowy/YouTube (screen).

Już od kilku dni polskie media sportowe piszą o tym, co wszyscy wiedzą, że 24 lutego na gali XTB KSW: Epic w Gliwicach podczas walki wieczoru dojdzie do pojedynku Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Obaj panowie zmierzą się ze sobą w formule bokserskiej. Łącznie ma być 6 rund, po 3 minuty w każdej rundzie.

Co ciekawe, zgodę na wypożyczenie jednorazowe Adamka do KSW na walkę z Khalidovem wyraziła organizacja Fame MMA, z którą popularny „Góral” związał się pod koniec września, gdzie podpisał kontrakt na dwie walki, które musi stoczyć w 2024 roku dla największej federacji freakowej w Polsce.

W środę na Kanale Sportowym ukazała się 45-minutowa rozmowa Macieja Turskiego z promotorem Tomasza Adamka – Mateuszem Borkiem. Podczas tego wywiadu komentator gal KSW, ale również FAME zapytał znanego komentatora sportowego o listę osób, która organizacja FAME proponowała jemu, aby zrobić ewentualne zestawienie z Tomaszem Adamkiem na jednej z gal Fame MMA. Dowiedzieliśmy się, że w kandydaturach pojawiły się takie nazwiska jak: Amadeusz „Ferrari” Roślik, Paweł Tyburski, czy Krzysztof „Diablo’ Włodarczyk.

Na początku krzyczał Ferrari, ale to Tomek mówi: fajny chłopak, odważny wiadomo tutaj, że muszą krzyczeć, że jakby rozumie. Nie do końca rozumie mechanikę freaków, ale rozumiem, o co o co chodzi, że trzeba krzyczeć [….]. Potem mówiło się o tym, żeby może zrobić coś z Tyburskim, który nieźle boksuje. Potem przez moment się wydawało, że z organizacją na 100% dogadany jest Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i myślę, że taka kandydatura była w głowie, żeby po prostu zrobić walkę z „Diablo”. Nie udało się doprowadzić do niej w bokserskim ringu, no to może taka walka się może wydarzyć czy w ringu, czy w FAME. Włodarczyk ogłosił swoją obecność w organizacji, potem ją odwołał, ale to już stary kontent, więc nie ma do czego wracać- oznajmił następująco Borek.

Ostatnio mówiło się natomiast o tym, że z Tomaszem Adamkiem chętnie chciałby zmierzyć się członek ekipy Bungee – Patryk „Bandura” Bandurski, który po wygranej walce z Piotrem Szeligą na gali Fame: Reborn przyznał w rozmowie z Maciejem Turskim, że pojedynek z legendą polskiego boksu, byłoby dla niego spełnienie marzeń. Sam Borek jak i Adamek w wielu wywiadach powiedzieli, że mogą takie marzenie „Bandurze” spełnić, ale wszystko będzie zależało jak Tomasz Adamek będzie wyglądał 24 lutego podczas starcia z Mamedem Khalidovem na gali XTB KSW: Epic w Gliwicach, która będzie uwiecznieniem 20 lat działalności organizacji KSW na rynku MMA.

Źródło: Kanał Sportowy/YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *