Murphy demoluje rywala i pozostaje niepokonany!! Piękna robota zapaśnicza!!

0
fot. mma Junkie

Lerone Murphy demoluje rywala wygrywając z Australijczykiem przez jednogłośną decyzje sędziów, po świetnej robocie zapaśniczej.

Runda 1

Od początku Murphy bardzo niespokojny. Podchodzi z szacunkiem do rywala. Culibao swietnie trafia lewym prostym w twarz przeciwnika i wchodzi w klincz. Szybko jednak Anglik obraca Australijczyka i to teraz on dociska go do siatki. Po rozerwaniu klinczu Brytyjczyk próbował niskiego kopnięcia. Świetne kopnięcie na głowę Culibao zachwiało Anglikiem. Bardzo dobrze trafia Murphy w kontrze lewym sierpowym na brode rywala. Brytyjczyk wchodzi w klincz. Potężny prawy łokieć na rozerwanie w wykonaniu Brytyjczyka. Piękna kombinacja w wykonaniu Brytyjczyka, po którym wchodzi w klincz.

Runda 2

Podobnie jak w rundzie pierwszej panowie rozpoczęli spokojnie. Culibao klinczuje. Pewnie dociska rywala do siatki. Nieudana próba obalenia w wykonaniu Australijczyka. Murphy rozrywa klincz i atakuje świetną kombinacja. Piękna kombinacja lewy, prawy sierp w wykonaniu Brytyjczyka. Murphy obala rywala i wpina mu się za plecy. Bardzo dobra kontrola Murphiego. Anglik szuka pierwszego poddania w karierze. Jedna ręka Brytyjczyka wylądowała na szczęce rywala. Jednak nie udało się w tej rundzie poddać rywala.

Runda 3

Dobry podwójny lewy prosty Culibao. Poszli na wymianę ciosów którą skończył Anglik uderzając rywala łokciem. Australijczyk wchodzi w klincz. Po rozerwaniu klinczu Murphy trafia rywala w wątrobe, a ten pada na mate. Brytyjczyk próbuje dobić rywala. Świetnie kontroluje walkę w parterze. Znowu Anglik wpina się xa plecy rywalowi. Murphy przechodzi po półgardy i zasypuje przeciwnika ciosami. Kolejna nieudana próba poddania w wykonaniu Brytyjczyka. Potężne łokcie spadają na głowe Australijczyka. Świetna konsekwentna robota w parterze.

Oficjalny werdykt: Lerone Murphy przez jednogłośną decyzję sędziów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *