Nokaut w walce gigantów!! Darko Stosić ponownie nokautuje!!

0
fot. zawod typer

Po dosyć monotonnej walce górą wyszedł Darko Stosić po potęznym ciosie w trzeciej rundzie. Warto wspomnieć, że Słowak zaprezentował się z bardzo dobrej strony

Runda 1

Panowie zaczynają spokojnie. Vojcak więcej sie porusza na nogach. Dobre kopnięcie Słowaka na korpus. Stosic próbował mocnego uderzenia, ale Vojcak uniknął. Słowak wyciął niskim kopnięciem Serba, jednak nie był w stanie utrzymać walki w parterze. Potężne ciosy ze strony Stosicia skleiły się z twarzą Vojcaka. Potężny lewy podbródkowy trafił na szczękę Słowaka. Vojcak zdaje się być bezbronny patrząc na to z jaką intensywnością trafia go Serb. Stosic próbuje niskiego kopnięcia.

Runda 2

Vojcak rozpoczał agresywnie. Bezskuteczna próba obalenia ze strony Słowaka. Bardzo mocne niskie kopnięcie ze strony Stosicia. Dobry prawy prosty ze strony Vojcaka. Piękny lewy Słowaka na pochylonego Serba. Cały czas Stosic próbuje ustrzelić Słowaka jednym ze swoich potężnch ciosów. Kolejna nieudana próba obalenia Vojcaka. Dobre kopnięcie frontalne ze strony Słowaka. Cięzko jest trafić Vojcaka w tej walce. Stosic inicjuje wymiany. Vojcak po kopnięciu dokłada dwa uderzenia.

Runda 3

Stosic zaczyna od mocnego kopnięcia na udo rywala. Bardzo mocne kolano ze strony Słowaka. Vojcak próbował obalenia. Można było pomyśleć, że się udało jednak Stosic szybko wstał i trafił mocnym prawym prostym rywala. Dobry podbródkowy Stosicia. Dobre przepuszczenie ciosu przez Słowaka. Potęzny cios ze strony Stosicia kończy walke.

Oficjalny werdykt: Darko Stosić przez nokaut w trzeciej rundzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *