Umięjętności zapaśnicze górą!! Damian Janikowski lepszy od Cezariusza Kęsika po pełnym dystansie!!

0
fot.lubsport

Red concrete background

Po na prawde dobrej walce, w której mieliśmy praktycznie wszystko, począwszy od stojki po parter wygrywa brązowy medalista w zapasach z Londynu Damian Janikowski przez jednogłośną decyzje sędziów.

Runda 1

Od początku panowie walczą zachowawczo. Janikowski agresywnie ruszył z kombinacją. Bardzo ruchliwy jest Damian. Kęsik trafia lewym prostym na twarz rywala. Janikowski walczy bardzo eksplozywnie od początku walki. Janikowski był bliski wyłapania nogi rywala. Kęski próbował trafić wysokim kopnięciem na głowe Damiana. Janikowski bardzo mocno trafia w lewa nogę rywala. Świetny lewy sierp na wątrobę ze strony Damiana. Walka przeszła do parteru. Janikowski z góry sukcesywnie obija rywala i kontroluje go. Kęsik próbuje rozbijać głowę Damiana łokciami bitymi z dołu.

Runda 2

Świetnie trafia Damian lewym prostym na twarz rywala. Świetna kombinacja Kęsika zakończona świetnym lewy podbródkowym. Panowie wymieniają się cios za cios. Janikowski nieintencjonalnie trafia palcem w oko Kęsika. Świetne niskie kopnięcie Janikowskiego po wznoweniu walki. Dobra kombinacja lewy prawy ze strony Kęsika. Janikowski obala rywala. Bardzo ciasna klamra zapięta. Kęsik wstaje, lecz nie na długo, gdyż szybko Damian przenosi walkę do parteru. Cezariusz próbuje wstawać, ale z marnym skutkiem. Na minute przed końcem drugiej rundy walka wraca do stojki. Janikowski trafiony mocną serią ciosów, które nim zachwiały. Pod koniec rundy Janikowski po raz kolejny obala Kęsika.

Runda 3

Janikowski próbował wysokiego kopnięcia. Kęsik widząc zmeczenie na twary rywala rusza z kombinacjami. Janikowski obronił obalenie Cezariusza. Dobre lewe proste wyprowadzone przez Damiana. Janikowski wchodzi w klincz. Piękne niskie kopnięcie Damiana, które wykosiło Kęsika. Janikowski wpiął się za plecy. Kęsikowi udało się zerwać klamre. Kolejne skuteczne obalenie ze strony Damiana. Kęsik zdaje się być bezradny w klinczu z Janikowskim.

Ostateczny Werdykt: Damian Janikowski przez jednogłośną decyzje sędziów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *